FORUM ÇAMLIK'TAKİ TAVAS TANITIM GÜNLERİ İLGİ GÖRDÜ

FORUM ÇAMLIK'TAKİ TAVAS TANITIM GÜNLERİ İLGİ GÖRDÜ

Forum Çamlık, Tavas Belediyesi’yle gerçekleştirdiği işbirliğiyle 4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde “Tavas Tanıtım Günleri’ne ev sahipliği yaptı. Forum Çamlık etkinlik kapsamında üst düzey protokolden pek çok misafiri ağırladı. 

Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini ekledi. 4 ve 5 Mayıs 2018 tarihlerinde Tavas Belediyesi’yle ortaklaşa düzenlenen Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri kapsamında Forum Çamlık pek çok önemli ismi ağırladı. 

Yöresel lezzetleri, dansları ve el sanatlarının nadide örneklerini ziyaretçilerle buluşturan bu özel etkinliğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Garnizon Komutanı Çetin Köklü, İl Jandarma Komutanı Metin Düz,  Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Tavas Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Başlı ve Osman Hıra, Tugay Komutanı Kurmay Albay Gültekin Yaralı, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, önceki dönem Denizli Belediye Başkanı Ali Aygören, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili de katıldı.

Denizli’nin ilçelerinden Tavas’ın özel tatları olan baklava ve leblebi tadımları eşliğinde Kızılcabölük dokuma bezi standı, tel kırma atölyesi ve nadide bir sanat olan terrakotanın tanıtım noktalarını ziyaret eden katılımcılar, Tavas’ta hazırlanan Truva filmi kıyafetleri sergisini de gezdi. Sürpriz Zeybek dansı gösterileri de katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER