Frankfurt ve İstanbul’dan Kemal Yalçın’a davet

‘Haymatlos’ ve ‘Emanet Çeyiz’ romanlarının yazarı Kemal Yalçın, bugün kapılarını ziyaretçilere açacak olan Frankfurt Kitap Fuarı'na davet edildi. Denizlili Yazar Yalçın, 2 Kasım’da İstanbul’da açılacak olan ‘İstanbul Kitap Fuarı’na konuşmacı olarak katılacağını açıkladı.

Frankfurt ve İstanbul’dan Kemal Yalçın’a davet

Haymatlos’ ve ‘Emanet Çeyiz’ romanlarının Denizlili yazarı Kemal Yalçın’a iki önemli fuardan davet geldi. Denizlili yazar Yalçın, bugün kapılarını açacak Frankfurt Kitap Fuarı’na katılacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Yazar Kemal Yalçın, “1949’da kurulan, dünyanın en büyük kitap fuarı olan Frankfurt Kitap Fuarı'na bu yıl 110 ülkeden, 7 bin 500 yayınevi katılıyor. Ben bu yıl ilk kez Frankfurt Kitap Fuarı’na Onur Başkanları Günter Grass ve Yaşar Kemal olan Türkiye Almanya Kültür Forumu’nun düzenlediği ‘Free Words Turkey’ Dayanışma etkinliklerine konuşmacı yazar olarak davet edildim. Osman Okkan’ın sunacağı söyleşide ‘Haymatlos’ ve ‘Emanet Çeyiz’ romanlarımı anlatacağım. Sohbetimiz saat 15:00’de başlayacak ve Türkçe olacak. Sohbet öncesi ve sonrası kitaplarımı da imzalayacağım” dedi.

KASIM’DA İSTANBUL KİTAP FUARI’NDA

Öte yandan Yazar Kemal Yalçın, 2 Kasım 2019 tarihinde İstanbul’da açılacak olan ‘İstanbul Kitap Fuarı’na konuşmacı olarak katılacağını açıkladı. Yazar Yalçın, “Bu yıl ilk kez İstanbul Kitap Fuarı'na da konuşmacı yazar olarak davet edildim. İstanbul Kitap Fuarı'nda 2 Kasım 2019 günü 14. salonda kitaplarımı imzalayacağım. 8 Kasım 2019 tarihinde ise konuşma yapacağım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205