Fransız hastadan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

Egeli Sabah’ın haberine göre; Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanı Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Şehir Hastanesi Kurucu Başhekimi olan Denizlili doktor Kadir Gökhan Saçkan tarafından yapılan paylaşımda, Türkiye'nin sağlık alanındaki başarısı bir kez daha ortaya çıktı. Haber, Sabah Gazetesi’nin 8 Ağustos Perşembe tarihli nüshasında yayınlandı.

Fransız hastadan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanı Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Şehir Hastanesi Kurucu Başhekimi olan Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan tarafından yapılan paylaşımda, Türkiye’nin sağlık alanındaki başarısı bir kez daha ortaya çıktı. Egeli Sabah’ın 8 Ağustos tarihli haberine göre; Fransa'nın Paris şehrinden ülkemize tedavi için gelen Anna Laure iyileşerek ülkesine döndü. Anna Laure özellikle Türkiye'deki sağlık yatırımlarına büyük katkısı bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Afyon Kamu Hastaneleri Başkanı Denizlili Hekim Kadir Gökhan Saçkan yine önemli bir sağlık başarısına imza attı. Aynı zamanda Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olan Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan yaptığı paylaşımında "1 yıl önce Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde, Fransa'nın Paris şehrinden gelen hastamız Anna Laure'nin venöz vaskuler tedavisini başarıyla gerçekleştirmiştik. Bu gün tedavisinin 2. kürünü de Afyonkarahisar'da gerçekleştirerek tedaviyi tamamladık Başarılı tedavi ve işlemimiz sonrası Anna Laure'yi şifa ile taburcu ettik.

Afyonkarahisar'da ki tedavi süreciyle ilgili hastamızın memnuniyet ve teşekkürlerini duymak bizleri mutlu etti. Özellikle bu yatırımlarda büyük emeği olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a da teşekkür etti. Sağlık alanındaki bu çalışmalarımızda üzerimizde hakkı olan, destek veren büyüklerimize bende ayrıca teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

DENİZLİLİ HEKİM AFYON’DA DA GÜNÜN İSMİ OLDU

Paris’ten Türkiye’ye gelip Afyonkarahisar’da tedavi olan Fransız hasta Anna Laure ile ilgili “Cumhurbaşkanına Teşekkür” haberini Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey de köşe yazısını taşıdı. Güzbey olaydan “nereden nereye” ara başlığı ile “Takip” adlı köşesinde söz etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER