Furkan Köse’den görkemli açılış

Denizli’de gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Furkan Köse, Merkezefendi İlçesi’nde ikinci ofisini, açtı.

Gayrimenkul sektöründe önemli işlere imza atan Denizli’ye bir emlak ofisi daha eklendi. Konut projeleri ve gayrimenkul yatırımı konusundaki uzman ekibiyle birçok yeniliğe imza atmayı hedefleyen İşadamı Furkan Köse, ikinci ofisini Merkezefendi İlçesi’nde açtı. Açılışa; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Milletvekili Teoman Sancar, dostları ve sevenleri katıldı. Furkan Köse Gayrimenkul kurucusu Furkan Köse, yeni ofisinin açılışının mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; “Emlak sektöründe uzun süredir faaliyet göstermekteyiz. Biz şuna inanıyoruz. Öncelikle bizim sektörümüz, tamamıyla güvene dayalı bir sektör. İşimizi iyi yaptığımızdan ötürü, müşterilerimizin bize verdiği bir ödüldür bu açılış. Verdiğimiz hizmetin daha iyisini verebilmek için yeni bir şubemizi açtık. Önümüzdeki günlerde inşallah bunun karşılığını vereceğimizi düşünüyorum. Kesinlikle çok mutluyuz. Bu sektöre can vermek adına, bu sektör üzerinde hizmet vermek adına onur duyuyoruz. Yeni ofisimizle birlikte yenilenen bir markamız var. Furkan Köse Gayrimenkul Yapı, dekorasyon ve inşaat üzerine hizmet verecek. Rentis Oto da, araç kiralama ve araç satışı üzerine hizmet verecek. Araç kısmını bünyemize yeni dahil ettik. Ayrıca ‘Furkan köse Premium Sales’ adında bir markamız oluştu. Bu da lüks konut satışlarında kullanılmak üzere oluşturulan bir markamız. Şimdiden Denizli’ye halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“ESNAF KARDEŞLERİMİZ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Açılıştan önce konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendimiz’de bir işyeri açılışını daha gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren birçok esnaf kardeşimize destek olduk. Sizlere sözümüz vardı. Furkan Köse kardeşime de çok teşekkür ediyorum yeni bir işyeri açtığı için. Yeni istihdam yerleri oluşturduğu için. İnan ki bu ekonomik krizde, yeni işyeri açmak gerçekten büyük bir cesaret. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bol bol iş versin. Yolu açık olsun. Bizler belediye olarak elimizden geleni esnaf kardeşlerimiz için yapmaya hazırız” dedi.

“ALLAH İNŞALLAH HAYIRLI KAZANÇLAR VERSİN”

Başkan Doğan’dan sonra konuşan CHP Milletvekili Teoman Sancar, “Sevgili Furkan Köse kardeşim, inançla, heyecanla ve cesaretle ‘bismillah’ diyerek bir dükkan açtılar. Allah inşallah hayırlı kazançlar versin. Dünya’da mekan, ahirette iman anlayışı ile herkesin mutlaka bir gün uğrayacağı ve uğradıktan sonra da eline tapusunu aldığında, ‘Allah razı olsun’ diyeceği güzel bir mekan açıyoruz. Kardeşim Furkan Köse, çok güzel bir dekorasyon yapmış. Öncelikle vizyonel, öncelikle reklama dayalı, öncelikle inanca dayalı. Güzel bir ticaret açılışında bulunmaktan ben çok mutluyum. Allah inşallah bu güzel kardeşimize çıktığı bu güzel yolda, başarılar nasip eylesin. Müşterilerinin memnun, mutlu ayrılmasını nasip eylesin” diye konuştu.

“MEHMETÇİKLERİMİZİN AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN”

Sınır ötesinde operasyonda olan Mehmetçikleri de unutmayan Milletvekili Sancar; “Bizler bu açılışı yaparken, sınır ötesinde çarpışan Mehmetçiğimiz vatanı için, memleketi ve vatanı için, can ve kan veren şu anda memleketinin ve milletinin bekası için mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerimize de başarılar diliyorum. Çıktıkları bu yolda Allah yardımcıları olsun. Ayaklarına taş değmesin. Sağ salim evlerine dönmek nasip olsun. Bizleri gururlandırsınlar.”

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211