Gamze ve Mert mutluluğa “Evet” dedi

Gün Marketler zincirinin sahibi İsmail Gün’ün oğlu Mert Gün, Sarıhan Ailesi’nin kızları Gamze Sarıhan’la 6 Ağustos 2021 Cuma günü dünya evine girdi. Genç çiftlerin mutlu gününe tanık olan konukları Feride - Cengiz Sarıhan ve Mukaddes-İsmail Gün Beyaz İnci Düğün Salonunun girişinde karşıladı.

Gamze ve Mert mutluluğa “Evet” dedi

Denizli’de Gün Marketler zincirinin sahibi İsmail Gün’ün oğlu Mert Gün, Sarıhan Ailesi’nin kızları Gamze Sarıhan’la 6 Ağustos 2021 Cuma günü dünya evine girdi.

Genç çiftler Gamze ve Mert’in mutlu gününe tanık olan konukları Feride - Cengiz Sarıhan ve Mukaddes-İsmail Gün Beyaz İnci Düğün Salonunun girişinde karşıladı ve “Hoşgeldiniz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan, çiftin nikah merasimini gerçekleştirirken, İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediyesi Başkanı Şeniz Doğan, Babadağ Belediyesi Başkanı Ali Atlı, Merkezefendi Belediyesi Başkan Yardımcısı Necdet Yılmaz, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Kübra Yanık ve Beyza Yüksel İzmirligil nikah şahitliğini yaptı.

DRT ve Denizli Gazetesi olarak genç çiftler Gamze ve Mert Gün’e sağlıkla, huzurla mutlu bir yaşam diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER