Gazilerden, Başkan Gürlesin’e teşekkür ziyareti

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Başkan Gürlesin, “Gazilerimiz bizim baş tacımızdır” dedi.

Gazilerden, Başkan Gürlesin’e teşekkür ziyareti

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret ettiler.

Rutin belediyecilik işlerini en iyi şekilde yaparak, Pamukkale halkının sevgisini kazanan Başkan Gürlesin, gazilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, özellikle devlete, millete hizmet etmiş şehitlerimizin ailelerine ve gazilere ayrı bir özen gösterdiklerini belirterek, gazilerin ve şehit ailelerini baş tacı olarak gördüklerini belirtti.

Gönül belediyeciliğinde engellisinden, yaşlısına, çocuklardan, kadınlara her yaştan vatandaşın gönlüne dokunan Başkan Gürlesin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği’ne vesilesiyle, gazilere Türkiye’ye örnek olacak birçok destekte bulunduklarını bildirdi.

Başkan Gürlesin, gazilere desteklerinde öncelikle resmi törenlerde giydikleri kıyafetlerini baştan sona hediye ettiklerini belirtti.

Kıbrıs Gazileri olarak, savaştıkları topraklara eşleri ile birlikte götürdüklerini ve yurt içine geziye götürdüklerini de dile getiren Başkan Gürlesin, bunların dışında talepleri olduğun geri çevirmediklerini ifade etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar, “Bu şehir olarak, sadece Pamukkale Belediye Başkanı olarak değil özel idare zamanınızdan da her zaman büyük destekler gördük. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şubesi adına, şahsım ve yönetim kurulum adına, bütün üyelerimiz ile aileler adına size şükranlarımızı, hürmetlerimizi sunuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211