GENÇ HAKİMLER MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ

GENÇ HAKİMLER MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ

Denizli Büyükşehir belediye Başkanı Avukat Osman  Zolan ile eşi Avukat Berrin Zolan büyük kızları Esra Zolan, Samsun’un Vezirköprü İlçesi’ne Hakim olarak atanan Abdullah Tok, bir ömür sürecek mutluluğa ‘Evet’ dedi.Denizli Büyükşehir belediye Başkanı Avukat Osman  Zolan ile eşi Avukat Berrin Zolan büyük kızları Esra Zolan’ı evlendirdi. 1,5 yıldır Vezirköprü Hakimliği yapan Esra Zolan ile Reyhanlı Hakimi iken Vezirköprü’ye Hakim olarak atanan Abdullah Tok, dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş yaptı. 
Hukukçu Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan’ın büyük kızları Esra Zolan, rüya gibi bir düğünle Ayfer-Metin Tok’un oğlu Abdullah Tok’la dünya evine girdi. Göveçlik Mahallesi’nde bulunan Kültür Sitesi’nde yapılan düğünde; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, dünürleri Ayfer-Metin Tok, Esra Zolan ve Abdullah Tok, konukları kapıda karşıladı ve “Hoşgeldiniz” dedi.
Düğüne; Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Dardanel, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti İlçe Başkanları, Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerive davetliler katıldı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, “Kızımızın mürüvvetini görmek çok farklı bir duygu, bu anlatılmaz yaşanır. Amacımız çocuklarımızı mutlu görmektir” diye konuştu. Genç Hakimler Esra Zolan ve Abdullah Tok EGS Kongre Kültür Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’ın tanıklık ettiği nikah töreni ile ömür boyu bir yastıkta kocamak için “evet” dediler. 


ERDOĞAN, NİKAHA 'EVET' DEMEDİ, 'KABUL ETTİM' DEDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kızı Hakim Esra Zolan’ın nikahına katılarak şahitlik yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah sırasında çiftlerin birbirlerine “evet” demesinin ardından şahitlik için "Ben 'evet' değil de, farklı düşünüyorum. Bu işin isabetli olanı 'kabul ettim" dedi. 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile eşi Berrin Zolan'ın hakim kızı Esra ile hakim Abdullah Tok çiftinin nikah törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile çok sayıda davetli katıldı. 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kızı ile damadının nikahını kıyakken, nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş yaptı. 
Törende çiftin birbirlerine 'Evet' demesinin ardından Başkan Zolan, nikah şahitliği yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sayın Cumhurbaşkanım beyanı duydunuz" dedi. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben 'evet' değil de, farklı düşünüyorum. Yani 'kabul ettim' bu işin isabetli olanı. Ben şahit oldum. Allah iki dünya saadet versin diyorum" dedi.  

 

 

MUHAMMET KARAÇAY- OZAN AKAKÇA

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER