'GENÇ MÜSİAD, GELECEĞİN İŞ ADAMLARININ YETİŞTİĞİ BİR OKULDUR '

'GENÇ MÜSİAD, GELECEĞİN İŞ ADAMLARININ YETİŞTİĞİ BİR OKULDUR '

2018 yılı içerisinde 30 yaşını dolduran, 5 genç işadamının Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (MÜSİAD) geçiş töreninde konuşan Derneğin Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, “Genç MÜSİAD geleceğin işadamlarının yetiştiği bir okuldur. 18-30 yaş aralığındaki Genç MÜSİAD üyeleri, üye olduğu süre zarfında MÜSİAD kültürünü, düsturunu öğrenir” dedi.

2018 yılı içerisinde 30 yaşını dolduran, Özgünen Plastik’ten Uğur Özer, MKY Mimarlık-İnşaat’tan Kürşat Yılmaz, Envar Turizm’den Huzeyfe Demir, Mutlubaş Tasarım’dan Muhammet Mutlubaş ve MG Mimarlık’tan Mustafa Gebeşce,  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeliğine geçiş yaptı. Törende konuşan MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, “Genç MÜSİAD geleceğin işadamlarının yetiştiği bir okuldur. 18-30 yaş aralığındaki Genç MÜSİAD üyeleri, üye olduğu süre zarfında MÜSİAD kültürünü, düsturunu öğrenir. Bunun yanı sıra erdemli ve ahlaklı ticaretin nasıl yapıldığını canlı örnekleriyle görür, tecrübe eder. Sektöründe duayen olan MÜSİAD üyeleriyle bir araya gelerek onların tecrübelerinden faydalanır. 30 yaşından sonra da MÜSİAD üyeliğine geçiş yapabilirler. 2018 ilk 6 ayında 5 Genç MÜSİAD üyemiz, bu kültürü benimseyerek, MÜSİAD üyeliğine geçiş yaptı. Üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Genç MÜSİAD olarak çalışmaları hakkında açıklama yapan Genç MÜSİAD Denizli Başkanı Yunus Çiftci, “Genç MÜSİAD olarak üyelerimizin hem ticari hem de entelektüel anlamda gelişmesi için eğitimler, tecrübe paylaşım programları ve inceleme gezileri düzenliyoruz. Genç MÜSİAD’daki bu öğrenme süreci 30 yaşından sonra MÜSİAD’da da devam ediyor. 2018 yılı içerisinde 30 yaşını dolduran, Özgünen Plastik’ten Uğur Özer, MKY Mimarlık-İnşaat’tan Kürşat Yılmaz, Envar Turizm’den Huzeyfe Demir, Mutlubaş Tasarım’dan Muhammet Mutlubaş ve MG Mimarlık’tan Mustafa Gebeşce kardeşlerimiz MÜSİAD üyeliğine geçiş yaptı. Yeni dönemde kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193