Genç rapçiden Denizlispor formalı klip

Honaz İlçesi’nde yaşayan 19 yaşındaki rapçi Gürkan Bayrak, yeni şarkısına Antalya’da klip çekti. Birçok mekanın kullandığı klipte Bayrak’ın, Denizlispor’a destek olmak için formasını giymesi dikkat çekti.

Genç rapçiden Denizlispor formalı klip

Honaz İlçesi’nde yaşayan ve çocukluğundan bu yana gönül verdiği rap müzikle ilgili çalışmalar yapan 19 yaşındaki Gürkan Bayrak, ikinci şarkısını kliplendirdi. Daha önce ‘Yolumuz Yok’ isimli şarkısına klip çeken Gürkan Bayrak, yeni klibi için Antalya’yı tercih etti. Dünyaca ünlü Patara Antik Kenti başta olmak üzere birçok alanda çekilen klibi, daha önceki klipte olduğu gibi Ali Coşkun çekti. Klipte birçok mesaja yer verilirken, Süper Lig’de zor günler geçiren Denizlispor’a da formayla destek verildi. Klipte yer yer Denizlispor forması giyilerek takıma moral verilmeye çalışıldı.

“ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ"

Müziğin kendisi için büyük bir tutku olduğunu belirten Bayrak, “Çocukluğumdan bu yana müziğe, özellikle rap müziğe karşı ilgi var. Bununla ilgili yıllardır çalıştım ve 2. şarkımı da kliplendirdim. Antalya’da çok güzel alanlarda klibimizi çektik. Denizlispor’un ligde zor günler geçirmesini de göz önüne alarak klibin bazı yerlerinde Denizlispor forması giydik ve klibimizde yer verdik. İnşallah bu zor durumdan kurtulacak. Ayrıca yönetmenim Ali Coşkun’a teşekkür ediyorum. Bundan sonra herkes bizi takip etmeye devam etsin. Çok güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER