Gençler, STK temsilcileri ile buluşuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin düzenlediği Gençlik Buluşması programında bir araya gelen üniversiteli gençler, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin tecrübe ve birikimlerinden faydalanıyor.

Gençler, STK temsilcileri ile buluşuyor

Gençlerin sosyal ve kültürel alanda fark yaratması için birçok proje hayata geçiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ‘Gençlik Buluşması’ adlı bir program düzenledi.

Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) eğitim gören öğrencilerin ağırlandığı program, Denizli Büyükşehir Belediyesi Cankurtaran Kamp Alanı'nda gerçekleşti.

Etkinlikte; el becerileri, işaret dili atölyesi gibi pek çok faaliyetin yanı sıra Eurodesk hakkında da bilgi paylaşımı yapıldı.

Gençlerin Denizli'deki sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin tecrübe ve birikimlerinden de faydalanmayı hedefleyen etkinliğin konuğu ise Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen oldu.

Sivil toplum kuruluşlarının öneminden bahseden Sözkesen, bu konudaki tecrübe ve birikimlerini gençlerle paylaştı, öğrencilerin merak ettikleri soruları tek yanıtladı. Programın oldukça verimli geçtiğini ifade eden gençler ise program için Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER