GENÇLİK MECLİSİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Hisar mahallesindeki ev ve iş yerlerini Türk bayrakları ile donatarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95’inci yıldönümünü coşkuyla kutladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri, Hisar Mahallesi’nde bulunan ev ve işyerlerine Türk Bayrağı dağıttı. Mahalle sakinlerinin ev ve iş yerlerini ziyaret ederek; Türk Bayrağı takdim eden gençler, mahalleli tarafından coşku ve sevgiyle karşılandı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bayrak dağıtarak kutlamak istediklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, “Türk Bayrağı, Türk ulusunun kazandığı İstiklal mücadelesinin sembolüdür.

Cumhuriyet Bayramı her zaman küllerinden yeniden doğan bir milletin zaferidir. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak bizler 29 Ekim’de evlerin ve işyerlerinin al bayrakla donatılmasını ve her daim bayrağımızın dalgalandırılmasını istiyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile Hisar mahallemizde 7’den 70’e Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte bir kez daha yaşadık.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını şükranla anıyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER