Genel Başkan Köse’den Arslan ve Yüksel ailelerine taziye ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki heyet, merhum CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer için taziye ziyareti gerçekleştirmek ve bir dizi ziyaretler yapmak üzere Denizli’ye geldi.

Genel Başkan Köse’den Arslan ve Yüksel ailelerine taziye ziyareti

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki heyet, bir dizi ziyaretler için Denizli’ye geldi. İlk olarak CHP Denizli İl Başkanlığını ziyaret eden Köse; “Aslında bu gecikmiş bir ziyaret. Çok değerli bir milletvekilimiz olan Kazım Arslan’ın cenazesine ve başsağlığına gelememiştik. Denizli’ye gelişimizin asıl sebebi bu. Tabi gelmişken de hem partililerimizle, hem örgütümüzle ileriye dönük neler yapabiliriz bunları da konuşacağız. Denizli’ye daha önceki gelişlerimizde çalışmalar yaptık ve gördüm ki buradaki örgütümüz çok güçlü bir örgüt. İl başkanımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız gerçekten çok güçlü bir örgüt. Bu güç, 31 Mart seçimlerine de yansıdı. CHP’sinde siyaset yapmak bir ayrıcalıktır. Öncelikle CHP’sinin ideolojisine inanmak gerekiyor ki; vatandaşa doğru bilgiyi doğru şekilde anlatabileseniz. Denizli örgütü bu konuda hem yetenekli hem bilgili hem donanımlı hem de partinin politikalarına inanarak yola çıktığı için birçok başarılara da imza attı. Buna hepimiz tanıklık ettik” dedi.

“DENİZLİ VE TÜRKİYE’DE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAK İSTİYORUZ”

Genel Başkan Köse’yi ağırlamaktan son derece mutluluk duyduğunu ifade eden CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba; “Biz göreve geldikten sonra kendisinin Denizli’yi ikinci ziyareti. İlk ziyareti seçimden hemen önceydi ve çok anlamlıydı. Ege’de ki tüm kadın kollarımız Denizli’de bir araya gelmişti. Bu bir Ege buluşmasıydı ve ‘Kadının Mührü Var’ sloganıyla yola çıkmıştık. O gün biz Denizli olarak, il örgütü ve kadın kolları olarak mevcut kadın belediye başkan sayımızı arttıracağımıza dair bir söz vermiştik. Biz sözümüzü tuttuk. O anlamda üzerimize düşen yükümlülüğü kadın ve gençlik kollarımızla beraber yerine getirmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Kadınlarımızın iş ve ekonomi hayatında aktif olduğu gibi siyasette de bundan sonra yol haritamızı belirlerken yanımızda, hatta önümüzde olmalarını istiyoruz ve destekliyoruz. Bunun için neler yapabiliriz? Genel Merkezin ve Sayın Genel Başkanımızın düşünceleri nedir? Gibi başlıkları paylaşacağız. Önümüzdeki süre içerisinde de kadınlarımız ile kol kola, yan yana yürüyerek CHP olarak daha büyük başarılara hem Denizli hem de Türkiye’de imza atmak istiyoruz” diye konuştu.

ARSLAN VE YÜKSEL AİLELERİNE ZİYARET

Genel Başkan Köse ve beraberindekiler, İl Başkanlığı ziyaretinin ardından 7 Haziran’da Antalya’nın Aksu İlçesi’nde geçirdiği beyin kanaması sonucu hayata veda eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Öte yandan Genel Başkan Köse ve beraberindekiler, CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer’in ailelerine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Arslan ve Biçer ailelerine yapılan ziyaretlerin ardından Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER