GENEL SEKRETER ÜNAL’A ‘TOPLUMSAL KATKI ÖDÜLÜ’

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Senatosu’nun yapmış olduğu toplantıda; Yenişarbademli Meslek Yüksekokulu’nun Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ünal’a ‘Toplumsal Katkı Ödülü’ verilmesi yönündeki teklifi oy birliği ile kabul edildi.

GENEL SEKRETER ÜNAL’A ‘TOPLUMSAL KATKI ÖDÜLÜ’

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Senatosu, geçtiğimiz hafta rektörlüğe atanan Prof. Dr. İbrahim Diler başkanlığındaki ilk toplantısını yaptı. Senatoya; Rektör Diler’in yanı sıra Genel Sekreterliğe atanan Öğretim Görevlisi Sefer Kutlu ile ISUBÜ’ye bağlı fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarının dekan ve müdürleri katıldı.

Adalet, liyakat, şeffaflık, erişilebilirlik ve ortak akıl çerçevesinde daha çok proje üreten ve öğrenci odaklı bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini belirten ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler; “Çalışmalarımızda devlet, siyaset kurumu, yerel yönetimler, sivil toplum ve şehrin tüm dinamikleri ile meseleleri ele alacağız” dedi. Mayıs 2018’de kurulan ISUBÜ’de vizyon ve misyonu belirleyeceklerini, stratejik planı yeniden oluşturacaklarını kaydeden rektör Diler, “Türkiye’ye, Isparta’ya fayda sağlamak ve artı değerler üretmek istiyoruz. Bunun için tüm arkadaşlarımızla ekip ruhu içinde var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.Bugüne kadar yaptıkları çalışmalar nedeniyle SDÜ Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı ve ekibine de teşekkür eden Diler, bu ortak çalışma ve dayanışmanın süreceğini söyledi. Senato toplantısında, fakülte ve meslek yüksekokulları dekan ve müdürleri de birimleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdiler.

Senatoda; Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’nin adının ‘Ziraat Fakültesi’ olarak değiştirilmesinin YÖK’ e teklif edilmesi yönündeki madde ile Yenişarbademli Meslek Yüksekokulu’nun Denizli Büyükşehir Genel Sekreteri Mustafa Ünal’a ‘Toplumsal Katkı Ödülü’ verilmesi yönündeki teklifi de oy birliği ile kabul edildi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER