GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ MUSTAFA KAYA'NIN EN MUTLU GÜNÜ

GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ MUSTAFA KAYA'NIN EN MUTLU GÜNÜ

Gazeteci Mustafa Kaya, tek çocuğu olan Ekin Kaya’yı Buenos Aires’de gerçekleştirilen mütevazi bir nikah töreni ile evlendirdi. Serap-Mustafa Kaya’nın kızı, SDL Türkiye’de Line Manager Ekin Kaya ile Şule-Mohamed Faruk Natour’un Uluslarası Ticaret uzmanı oğlu Ali Natour’un  nikahı 8 Mart Perşembe günü Av. Cabildo, Ciudad Autonoma, Buenos Aires,  Argantine adresindeki nikah dairesinde kıyıldı.

DRT Denizli Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya, kızı Ekin Kaya’yı  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Türkiye’ye 12 bin kilometre uzaklıkta bulunan Arjantin’in Başkenti Buenos Aires’te evlendirdi. Evlilik törenine; Ekin Kaya’nın Türkiye’den ve çeşitli ülkelerden gelen yakınları, akrabaları ve arkadaşları ile Ali Natour’un bu ülkede yaşayan ablaları Jazmin Natour ve Amira Natour ile yakınları, akrabaları ve arkadaşları da katıldı.

Arjantin’deki törende Ekin ile Ali’nin mutlulukları yüzlerinden okunurken, Kaya ve Natour Aileleri de bu mutlu günün tadını çıkardı. Öte yandan Ekin ile Ali Buenos Aires’te yeni bir mutlu hayata “evet” derken, Türkiye ve Filistin’de (İsrail) yaşayan akrabaları da genç çift için birer “kına gecesi” tertiplemeyi ihmal etmedi. 

Çiçeği burnunda evliler Ekin ile Ali’yi Arjantin’de yalnız bırakmayan davetliler nikah töreni sonrası; “tangosu, eti ve bifteği, futbolu; Maradonası ve Messi’si, Latin Amerika’nın Atatürk’ü General San Martin’i, Peronizmi; Evita’sı ve Che Guevara’sı ve Perşembe Anneleri ile bir tür süt reçeli olan dulce de leche’si, pambas diye anılan uçsuz bucaksız otlakları ve kovboyları (Gaucho)” ile ünlü Arjantin ve Latin Amerika’nın Paris’i Buenos Aires’in keyFini çıkarmayı da ihmal etmedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER