GESİFED’den cumhuriyete yakışır balo

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED), cumhuriyetin ilanının 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla ‘Cumhuriyet Balosu’ düzenledi.

GESİFED’den cumhuriyete yakışır balo

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED), cumhuriyetin ilanının 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla ‘Cumhuriyet Balosu’ düzenledi. Baloya; Aydın, Muğla ve Denizli’deki sivil toplum kuruluşları katıldı. Büyük bir coşku ile yapılan Cumhuriyet Balosu’nun açılış konuşmasını GESİFED Başkanı Avukat Aysun Nalbant yaptı. Nalbant; “Hepimiz yüksek bir idealde buluşarak, müthiş bir kazanımı kutlamak ve Atamızı anmak üzere buradayız. Sizlerle Cumhuriyet Balosu’nda buluşmaktan mutluyuz. Hepimiz biliyoruz ki cumhuriyet bir milli destan, yer yer ağıt, yer yer coşkuyla sürüp giden bir destandır. Hepimiz bu destanın çocuklarıyız. Cumhuriyet büyük ve uzun savaşın galibiyetle sonuçlanmasıdır. Galibiyet ebedidir, Türk ulusu için ebedi olarak mağlubiyet yoktur” dedi.

“HEPİMİZİ BİRBİRİMİZE KENETLEYEN; CUMHURİYETTİR”

Cumhuriyetin kuruluşunu her ahvalde coşkusunu hiç eksiltmeden kutlayacaklarını söyleyen Başkan Nalbant “Hepimizi birbirimize kenetleyen ulusal yaşam sebebimiz; cumhuriyettir. Bu sebeple GESİFED bu coşkuyu her yıl daha da görkemli olarak gerçekleştirecektir. Bu idealimizde yoldaşlarımız olan siz konuklarımıza ve maddi destek sunarak omuz veren Denizli’nin kıymetli kurum ve kişilerine, çözüm ortaklarımıza, sivil toplum kuruluşu ve odalarımıza, Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim” diye konuştu.

ANADEMİR İNŞAAT’A ALTIN SPONSORLUK PLAKETİ

Balonun yapılması için destek veren çekinmeyen Anademir İnşaat’a altın sponsor ödülü verildi. Anademir İnşaat Genel Müdürü Ahmet Turan’ın teslim aldığı altın sponsor plaketinin ardından ödül töreni gümüş sponsorlar ile devam etti. Balonun gümüş sponsorları Yüksekçıta Okulları ve TED Denizli Koleji oldu. Bronz sponsorların Artepera, Başbuğ Kuyumculuk, Doğaç Yapı, Famart Mobilya, Garatren, Şato Konsept ve Tülay Akkol’un olduğu baloda çözüm ortaklarına teşekkür plaketi verildi. Cumhuriyet ilk kutlamaları ambiyansında gerçekleştirilen Cumhuriyet Balosu, Cumhuriyet’in kurucusu ve Türk ulusunun babası Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılar dinletisiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER