“GESİFED’in adı ülke sathında çok daha fazla duyulacak”

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından açıklama yapan Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Başkanı Oktay Mersin; “Şehrimizi ve bölgemizi en etkin şekilde Türk iş dünyasında temsil edeceğimiz için mutlu ve gururluyum. GESİFED’in adı bundan sonra tüm ülke sathında çok daha fazla duyulacak” diye konuştu.

“GESİFED’in adı ülke sathında çok daha fazla duyulacak”

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı İstanbul’da gerçekleştirdi. “Yeni dönem yeni ufuklar” vizyon belgesinin de açıklandığı Genel Kurul’da Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Başkanı Oktay Mersin ile GESİFED delegeleri hazır bulundu. Genel Kurul'da, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Orhan Turan yeniden seçildi.

GESİFED Başkanı Oktay Mersin ile GESİFED Başkan Yardımcısı Hakan Urhan Asil Yönetim Kurulu Üyeliği’ne, GESİFED Geçmiş Dönem Başkanı Ahmet Yavuzçehre ile BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan Yedek Yönetim Kurulu Üyeliğine, GESİFED Geçmiş Dönem Başkanı Gültekin Okay Salgar ise TÜRKONFED Yüksek Danışma Kurulu Üyeliğine seçildi. Genel Kurul sonrası açıklama yapan GESİFED Başkanı Oktay Mersin, “Denizli, Aydın ve Muğla’daki iş dünyası derneklerinin çatı kurumu olan GESİFED olarak, Genel Kurulda bölgemizi en iyi şekilde temsil ettik. Daha önce yönetim kurulunda bir iş insanı ile temsil edilen GESİFED, TÜRKONFED’in yeni döneminde asil yönetim kurulunda iki iş insanı, yedek yönetim kurulunda iki iş insanı temsil ediliyor. Ayrıca İstişare Kurulu’nda da bir üyemiz ile varız. Toplamda 5 iş insanın yer almasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sonuç GESİFED’in ne kadar önemli bir federasyon olduğunun göstergesi. 14. Dönem TÜRKONFED Yönetim Kurulu’ndaki tüm arkadaşlarımla ülkemiz için var gücümüzle çalışacağımıza hiç bir şüphem yok. GESİFED Ailesi olarak TÜRKONFED’deki etkin varlığımızı bu dönemde daha da hissettirmek, yönetimimiz olarak bizim görevimiz olacaktır. Bugünkü TÜRKONFED genel kurulu sonucunda almış olduğumuz görev neticesinde bundan sonra sadece şehrimiz için değil, bölgemiz ve ülkemiz için de görev yapma sorumluluğu üzerimizde. Şehrimizi ve bölgemizi en etkin şekilde Türk iş dünyasında temsil edeceğimiz için mutlu ve gururluyum. GESİFED’in adı bundan sonra tüm ülke sathında çok daha fazla duyulacak. Yönetim Kurulunda, Komisyonlarda, Komitelerde ve Genç TÜRKONFED’de verilecek olan tüm görevlere hazırız. TÜRKONFED’deki yeni dönemin Türkiyemize ve hepimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER