GIDA MÜHENDİSLERİ TOPLANDI

GIDA MÜHENDİSLERİ TOPLANDI

Denizli’deki gıda mühendisleri, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (TMMOB) seçimi öncesinde Gıda Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilcisi Esin Aysan başkanlığında bir araya geldi. Toplantıda; gıda mühendislerinin sorunları ve geleceği masaya yatırıldı.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (TMMOB) 2018 yılında yapılması planlanan seçimi öncesinde Denizli’deki gıda mühendisleri bir araya geldi. Gıda Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilcisi Esin Aysan başkanlığında yapılan toplantı; TMMOB toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıda; gıda mühendislerinin sorunları ve geleceği masaya yatırıldı. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, oda üyeleri meslektaşlarının, odanın geleceği ve genel kurul öncesi fikirlerini belirterek daha güçlü bir yapının nasıl gerçekleşebileceği konularında fikir alışverişlerinde bulunundu. Toplantıda konuşan Şube Temsilcisi Esin Aysan; bu güne kadar yapılan çalışmaları hakkında da bilgiler de verdi. Aysan; “2015 mayıs ayında Türkiye’deki yaklaşık 800 gıda mühendisi öğrencisini Honaz’ın Göz Mevkii’nde düzenlenen ‘Mayıs Şenliği’nde bir araya getirdik. Bu etkinliğin çok güzel geri bildirimleri oldu. Öğrencilerimiz burada mesleğini tanımanın yanında, meslektaşlarıyla da tanışma fırsatı yakaladı. Öğrencilerimiz burada aynı zamanda mesleki örgütlüğünün önemi de kavramış oldu” dedi.

ANKARA YOLCULARI BELLİ OLDU
Toplantıda; 2018 mart ayı içerisinde yapılması planlanan seçimin hazırlığı da konuşuldu. Ankara’da yapılacak seçime Denizli’den de katılım yapılacak. Toplantıda; seçilen 6 kişi Ankara’da Gıda Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilciliği’ni temsil edecek. 

 

FERHAT SOLKOL 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221