GÖKBEL VE BAŞER'DEN FİLİZ'E ZİYARET

GÖKBEL VE BAŞER'DEN FİLİZ'E ZİYARET

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer; İl Başkanı Necip Filiz’i ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yeni yönetimi kabul etti. Ziyarette Başkan Başer, İl Başkanı Filiz ile 2019 seçimlerine ilişkin bilgi ve fikir alışverişinde bulundu. İl Başkanı Necip Filiz’e Yeni ilçe yönetimini takdim eden Ekrem Başer; “Büyük bir onurla yapacağımız ve hizmetkârı olduğumuz davamızı Merkezefendi İlçemiz ’de temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Yeni oluşturduğumuz ilçe teşkilatımız ile birlikte daha azimli ve gayretli çalışacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek; varsa eksikliklerimiz hemen giderilmesi için çalışmalarda bulunacağız. Kapı kapı gezip partimizin fikirlerini halkımıza aktaracağız. İnşallah partimizin bundan sonraki önemli hedeflerine ulaşma yolunda yine omuz omuza mücadele edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. 2019 ve 2023 çalışmalarımıza şimdiden başladık. Partimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletilen Başkan Filiz; “Merkezefendi İlçe Başkanımız Ekrem Başer ile Yönetim Kurulu üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.  Ziyaretin sonunda Başkan Başer, üzerinde ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ yazan tabloyu Başkan Filiz’e hediye etti. 

GÖKBEL VE EKİBİNDEN ZİYARET
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’i makamında ziyaret eden Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel; Yeni yönetimini Başkan Filiz’e takdim ettikten sonra yapılan toplantıda Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın şu anki mevcut durumu, hedefleri ve yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Gökbel; “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Denizlimize hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah Denizli’mizde daha güzel günleri hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Filiz, “Öncelikle başta İlçe Başkanımız Sayın Uğur Gökbel ve yönetimini tebrik ediyorum. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olmamız şart. Zaten bunun da olacağını biliyoruz. İnşallah Büyük başarılara hep beraber katkı vereceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Görevinizde başarılı olacağınıza kalpten inanıyorum" ifadelerine yer verdi. Ziyaretin sonunda Başkan Gökbel, üzerinde ‘Maşallah – “Lâ kuvvete illâ billâh’ yazan tabloyu Başkan Filiz’e hediye etti. 

FERHAT SOLKOL

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER