GÖVEÇLİK MAHALLESİ'NDEN ERDOĞAN'A BAYRAKLI DESTEK

GÖVEÇLİK MAHALLESİ'NDEN ERDOĞAN'A BAYRAKLI DESTEK

Göveçlik Mahallesi’nden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için destek geldi.  Göveçlik-Barbaros Mahalle Başkanlığı ve AK Parti Göveçlik Mahalle Başkanlığı öncülüğünde, mahalle sakinleri ve esnafın da katkılarıyla meydana ve evlere AK Parti bayrakları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan posterleri asıldı.

Göveçlik-Barbaros Mahalle Başkanlığı ve AK Parti Göveçlik Mahalle Başkanlığı öncülüğünde, mahalle sakinleri ve esnafın da katkılarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için destek vermek amacıyla meydana ve evlere AK Parti bayrakları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan asıldı. Konu hakkında bilgiler veren Göveçlik-Barbaros Mahalle Başkanı Ali Dinger; “Mahallemizin destekleri ile 3 adet dev bayrak asacağız. Mahalle sakinlerine 300- 400 adet bayrak dağıtıldı, dağıtmaya devam ediyoruz. Geçen seçimler de yüzde 82 oyumuz vardı. Bu seçimde yüzde 90’a çıkaracağız. Gelecek iyi günler görecek” dedi.

“AK PARTİ SEVDALISIYIZ”
“AK Parti sevdalısıyız” diyen AK Parti Göveçlik Mahalle Başkanı Cemil Karakaya ise şunları söyledi: “Denizli AK Parti’nin kalesi. Burada bunları yapmak zorundayız. Halkımız istiyor, halkımızın isteğini karşılamak zorundayız. Burada iş adamlarımız, esnaflarımız var. Biz AK Parti sevdalısıyız. AK Parti’yi seviyoruz. Liderimiz Recep Tayip Erdoğan’ ı seviyoruz. Göveçlik halkı da çok seviyor. Geçen seçimler de yüzde 80 oy aldık. Bizim tek bir amacımız var; bu yüzde 80’lik oyu yüzde 90’a, 95’e çıkarmak. Eğer bunu becerebilirsek ne mutlu bize.”

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK-DOĞAN AKŞİT 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER