Göveçlikliler ‘15 Temmuz Şehitleri’ni unutmadı

Göveçlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Göveçlik Mahallesi’ndeki Merkez Camii’nde başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere tüm şehitler için mevlit okutuldu.

Göveçlikliler ‘15 Temmuz Şehitleri’ni unutmadı

Göveçlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırseverlerin de desteğiyle başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere tüm şehitler için Merkezefendi Mahallesi’ne bağlı Göveçlik Mahallesi’ndeki Merkez Camii’nde mevlit okuttu.

Hayır yemeğine; Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Merkezefendi İlçe Müftüsü Talat Özmet ve Göveçlikliler katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleştirdikleri yemeğin bu yıl ilk kez düzenlendiğini, gelecek yıllarda da devam edeceğini belirten Dernek Başkanı Osman Güngör, “Mahalle sakinlerimizin ve hayırseverlerimizin desteğiyle bu yıl şehitlerimiz için hayır yemeği düzenledik. Mahalle camimizde gerçekleştirdiğimiz hayır yemeğimizde bin kişiye yemek ikramında bulunduk. Camimizde şehitlerimizin aziz ruhlarına mevlit okundu, dualar okundu. Etkinliğimizi gelecek yıllarda da düzenlemeye devam etmek istiyoruz. Şehitlerimiz için ne yapsak az” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER