GÖZ AKADEMİ, KAZAKİSTAN'A YARDIM ELİNİ UZATTI

GÖZ AKADEMİ, KAZAKİSTAN'A YARDIM ELİNİ UZATTI

Göz Akademi Hastanesi doktorlarından Prof. Doktor Cem Yıldırım, Doktor Hüseyin Aslankara ve Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Onur Erikoğlu; Kazakistan’ın Almatı kentinde kimsesiz çocukların göz muayenelerini ve gerekli görülen göz ameliyatlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdi.

Göz Akademi Hastanesi’nin Sağlık Turizmi ile ilgili uğraşları meyvelerini vermeye başladı. Göz Akademi Hastanesi doktorlarından Prof. Doktor Cem Yıldırım, Doktor Hüseyin Aslankara ve Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Onur Erikoğlu 16-20 Aralık tarihleri arasında Kazakistan’ın en büyük şehri Almatı’da bulundu. Prof. Dr. Cem Yıldırım ve Dr. Hüseyin Aslankara Kazakistan’daki kimsesiz çocukların göz muayenelerini ve gerekli görülen göz ameliyatlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Bu sosyal sorumluluk projesi Göz Akademi Hastanesi ve Help Today Kamu Vakfı ile THTC (Turkish Healthcare Travel Council) Kazakistan şubesi işbirliği çerçevesinde gerçekleştirildi.

14.12.2017 tarihinde tanıtım toplantısı düzenlenen ve Onur Erikoğlu’nun başkanı olduğu Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği’nin (PHTA) bu bağlamda çok büyük katkısı oldu. Derneğin amacı Denizli’yi bir sağlık şehri olarak dünyaya tanıtmak. Termal su kaynakları ve tam donanımlı hastaneleriyle Denizli sağlık turizminde bir marka şehir olma yolunda büyük adımlar atmaya başladı. Derneğe üye olan hastanelerle birlikte yurtdışıyla yapılacak olan projeler ivme kazanacak ve katma değer getirerek yabancı hastaların rotasını Denizli’ye çevirecek.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER