Gözlükçüler Odası’nın ilk başkanı Hasan Erişkin oldu

Denizli ve Afyonkarahisar’daki Optisyen-Gözlükçüler, 16. Bölge Denizli Optisyen- Gözlükçüler Odası çatısı altında toplandı. 24 Ağustos’ta kurulum işlemlerinin tamamlandığı odanın yönetimi de şekillendi. Odanın Kurucu Başkanlığı’na da Hasan Erişkin getirildi.

Gözlükçüler Odası’nın ilk  başkanı Hasan Erişkin oldu

Türk-Optisyen Gözlükçüler Birliği Yönetmeliği’nin 24 Nisan’da kanunlaşmasının ardından Denizli ve Afyonkarahisar’daki Optisyen ve Gözlükçüler, 16. Bölge Denizli Optisyen- Gözlükçüler Odası çatısı altında toplandı. 24 Ağustos’ta ise kuruluş işlemleri tamamlandı. Odanın yönetim, haysiyet ve denetleme kurullarının asil ve yedek üyeleri de ‘kurucu üyeler’ olarak Ankara’daki Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği tarafından onanıp atandı. Odanın Kurucu Başkanlığı’na Hasan erişkin getirildi.

“ODA DEMEK; BİRLİK, BERABERLİK VE GÜÇ DEMEKTİR”

Konuya ilişkin açıklama yapan 16. Bölge Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası Kurucu Başkanı Hasan Erişkin; “20 Ekim’de Yönetim Kurulu olarak bizlerin ve Denizli’deki meslektaşlarımızın katılımıyla, hem ülkemiz hem de şehrimizdeki, birlik ve oda çalışmalarımızla ilgili genele bir bilgilendirme yapıldı. Bu süreçte kafalardaki sorular ile birlik ve odadan beklentiler noktasında verimli bir istişare toplantısı yapıldı. Bu toplantını benzeri 03 Kasım’da 16. Bölge Optisyen ve Gözlükçüler Odası’na bağlı olan Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren meslektaşlarımızla tekrarlanacaktır. Meslektaşlarımızdan gelecek taleplere göre bu toplantıların yenileri yapılabilir. Odamız 21 Ekim itibarıyla; Sırakapılar Mahallesi Yeşilköy Caddesi No:7 Kat:1 Aynur Apartmanı Merkezefendi, Denizli adresinde faaliyet vermeye başlamıştır. ‘Oda’ demek; mesleki anlamda birlik, beraberlik ve güç demektir. Maddi manevi psikolojik sosyolojik kazanımlar demektir. Birlik ve odamızın hem ülkemize hem de şehrimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sağlık alanında daha nitelikli, daha kaliteli hizmet vermemizi sağlayacağına inandığımız bu birlikteliğimizin mesleğimizin daha itibarlı yerlere taşıyacağına olan inancımızı kamuoyu ile paylaşmak isteriz” dedi.

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

16. Bölge Denizli Optisyen- Gözlükçüler Odası yönetimi şu isimlerden oluştu: Hasan Erişkin Kurucu Başkan, Cihat Bamyacı Kurucu Başkan Yardımcısı, Burcu İlksöz Kurucu Başkan Yardımcısı, Taner Şahin Kurucu Başkan Yardımcısı, Özay Özkaya Kurucu Sekreter, Özkan Arslan Kurucu Sayman ve Halil İbrahim Karakoç Kurucu Üye.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Günül
Günül - 5 ay Önce

Öptikçiler virüs dolayı çalışma sati 11 akşam 17 amama gemlikte hiç optik karara uymuyor iki gün uydular bir birlerinne bakıp onlar açıyor biz niye açmıyalım lütfen denetlarmisiniz yoksa yayılacak virüs bir çok esnaf uymuyor arz ederim

SIRADAKİ HABER