Gülizar Biçer Karaca İstanbul’da Denizlili ve Egeli hemşehrileriyle buluştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, 23 Haziran seçimine sayılı günler kala İstanbul’da Denizlili ve Egeli hemşehrileriyle buluştu. Toplantıya; CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak da katıldı.

Gülizar Biçer Karaca İstanbul’da Denizlili ve Egeli hemşehrileriyle buluştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İstanbul’daki Bakırköy Tarık Akan Kültür Merkezi'nde Denizlili ve Egeli hemşehrileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Karaca, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen EGEBİR, DENBİR, ÇEVAK, Babadağlılar Derneği ve Buldanlılar Derneği’ne teşekkür etti. Demokrasinin seçimi için 23 Haziran Günü sandığa gidecek Denizlili ve Egeli seçmenlerle buluşan Karaca, yaptığı konuşmada Honaz seçimleri ile İstanbul seçimlerini birbirine benzetti. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Honaz’da seçilen Yüksel Kepenek’in 2 Haziran’da daha büyük bir farkla yeniden seçildiğini dile getiren Karaca, 23 Haziran’da İstanbul’da Denizlili ve Egeli hemşehrilerinin desteğiyle Ekrem İmamoğlu’nun yeniden seçileceğini, hakkının teslim edileceğini söyledi.

“HERKESİ SANDIĞA SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM”

Karaca, şunları söyledi: “23 Haziran’da 5 yıl sonra hesap sorabileceğimiz sandığın seçimini yapacağız. 16 Milyon İstanbullu’nun omzunda ağır bir yük var. İstanbul seçimleri yerel seçim olmanın ötesine geçti. Nasıl yönetilmek istediğimizin kararını 16 Milyon İstanbullu 23 Haziran’da verecek. Yeniden barış içinde yaşayabileceğimiz bir Türkiye için 23 Haziran’da Denizlili ve Egeli hemşehrilerimden bir ricam var. Tüm tanıdıklarınızı sandığa, demokrasimize sahip çıkmaya çağırın. Aydınlık yarınlar, çocuklarımızın geleceği için demokrasi ittifakının adayı Ekrem İmamoğlu’na oy verin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER