Gülşah ve Talha Ahmet Arkadaş mutluluğa “evet” dedi

Babadağlıların yakından tanıdığı gazeteci Türkay Arkadaş’ın oğlu Orman Endüstri Mühendisi Ahmet Talha Arkadaş ve Edebiyat Öğretmeni Gülşah Sözlü rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Gülşah ve Talha Ahmet Arkadaş mutluluğa “evet” dedi

Babadağlıların yakından tanıdığı gazeteci Türkay Arkadaş’ın oğlu Orman Endüstri Mühendisi Ahmet Talha Arkadaş ve Edebiyat Öğretmeni Gülşah Sözlü rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Genç çiftler Gülşah Sözlü ve Ahmet Talha Arkadaş’ın mutlu gününü paylaşan konuklara, gelin ve damadın anne babaları; Vildan-Türkay Arkadaş, Firdevs-Aydın Sözlü “Hoşgeldiniz” dedi.

Babadağ Atatürk İlkokulu bahçesinde 14 Temmuz 2019 tarihinde yapılan düğüne Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Ersin Topoğlu, AK Parti Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyesi Yavuz Aki, AK Parti Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçamaz, MHP İlçe Başkanı Seyit Karademir, BBP Samsun İl Başkanı Ahmet Katrancı, Arkadaş ve Sözlü Aileleri’nin yakınları, dostları ve arkadaşları katıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER