GÜN MARKET, 24’ÜNCÜ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Denizli’nin yerel market zinciri Gün Market, kuruluşunun 24’üncü kuruluş yıldönümünü, şubelerinde müşterileri ile birlikte pasta keserek kutladı.

Denizli’nin yerel market zinciri Gün Market, 24’üncü kuruluş yıldönümünü şubelerinde müşterileri ile birlikte pasta kesimi yaparak kutladı. Pasta kesim töreninde  konuşan Gün Market Sevindik Şube Yöneticisi Ahmet Şavlı, her yıl müşterileri ile birlikte yeni yaşlarını kutladıklarını anlattı. Şavlı; “24. kuruluş yıldönümümüzde, 29 Eylül – 29 Ekim tarihleri arasında bir ay sürecek indirimlerimiz var. Bugün olduğu gibi bu heyecan ve coşkumuz müşterilerimize hizmet vermeye devam ettikçe sürecek. Sadece kuruluş yıldönümlerimizde değil, kalite ve ucuzluğun değişmez lideri olduğumuz için müşterilerimizin ilk tercihi oluyoruz. Bir aylık süreçte de vatandaşlarımızın indirimlerden de faydalanmaları için şubelerimize bekliyoruz” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZI ŞUBELERİMİZE BEKLİYORUZ”
Gün Market Et Kategori Müdürü Yurdun Özgür Uslu ise; “Nice 24 senelere diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Elbette diğer ürün gruplarında olduğu gibi kuruluşundan bu yana Yeşil Yayla ürün gruplarında da indirimimiz var. Müşterilerimiz ile artık bir aile gibiyiz. 24’üncü yılımızda da tüm vatandaşlarımızı şubelerimize bekliyoruz” diye konuştu.

“BU YILLAR RÜYA GİBİ GELDİ VE GEÇTİ”
Gün Servergazi Şubesi’nde de pasta kesimi yapıldı. Müşterilerinde katıldığı pasta kesiminde keyifli anlar yaşandı. Müşterilerin yanı sıra pasta kesimi her yıl olduğu gibi bu yıl da İsmail ve Mukaddes Gün çiftinin anne ve babası Hafize-Mehmet Öztürk yaptı. Pasta kesiminden sonra konuşan Mehmet Öztürk, “Kurulduğumuz günden bu yana tam 24 yıl olmuş. Bu yıllar rüya gibi geldi ve geçti. Denizli halkından Allah razı olsun. Vatandaşlar bizden çok memnun. Çünkü her şeyimiz dört dörtlük. İnsan sağlığı ve cebiyle oynamıyoruz. İnşallah daha nice yılları birlikte kutlarız” şeklinde konuştu. Servergazi Gün Market Yöneticisi Havva Özen; “Uzun yıllardır Gün Market ailesi ile çalışıyorum. Kurum olarak ve bu kurumda çalışanlar olarak, yani en üst düzey yöneticimizden en alt çalışanımıza kadar kaliteli hizmet vermeye odaklıyız. Bu sene de 24’üncü kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Müşterilerimiz ile aile gibi olduk. İnşallah daha nice yılları hep birlikte kutlarız” dedi.

BEREKETLİ ŞUBESİNDE ÇİFTE KUTLAMA YAŞANDI
Müşterilerle birlikte pasta kesiminin yapıldığı bir diğer şube ise, Gün Marketler Zinciri’nin Bereketli Şubesi oldu. Renkli görüntülerin yaşandığı pasta kesimi; müşterilerden Saniye ve İbrahim Ay çifti ile birlikte yapıldı. Pasta kesim törenine katılan Saniye Ay, aynı zamanda 50’nci yaş gününü kutladı. Pastayı kestikten sonra konuşan Saniye Ay, “bugün ben de 50’nci yaşımı kutluyorum. Gün Market, sürekli alışveriş yaptığımız yer. Kalitesi ve hizmetinden çok memnunuz. Teşekkür ederiz” dedi. İbrahim Ay; “kalite bir alışveriş için bizim ilk tercihimiz Gün Market’ten yana oluyor. Çok memnunuz” şeklinde ifade etti.

Gün Market Bereketli Şube Müdürü Levent Boran, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuştu. Boran, şunları söyledi: “Gün Market olarak biz, Denizli market sektöründe yapı taşlarından biri haline geldik. Müşterilimiz bizi kaliteli hizmet verdiğimiz için tercih ve tavsiye etmekte. Bu da bize olumlu yansıyor ve motivasyonumuzun artmasına neden oluyor. Öncelikle Gün Market ailesine ve tüm Denizli’ye daha nice yılları birlikte geçirmeyi temenni ediyorum.”

“29 EYLÜL-29 EKİM TARİHLERİ ARASINDA KAMPANYALARIMIZ VAR”
Gün Gıda Genel Müdürlüğü Satın Alma Müdürü Mehmet Işıkdemir; “Gün Market ailesi olarak bizim bugün en mutlu günlerimizden biri. 24’üncü kuruluş yıldönümümüzü bugün tüm şubelerimizde pasta keserek kutladık. Yıldönümü kampanyası olarak da 29 Eylül-29 Ekim tarihleri arasında sürecek olan bir kampanya sürecimiz var. Her gün tüm kategorilerimizde yaklaşık 25 üründe yüzde 50’ye varan indirim uygulamaktayız. 24 yıldır bizi yalnız bırakmayan Denizli ve Nazilli’deki müşterilerimize, Gün gıda ailesine çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha nice yılları hep birlikte kutlarız” diye konuştu.

GÜN MERKETLERDE ZAM YOK, İNDİRİM VAR
Gün Marketler olarak,  dövizde yaşanan dalgalanma ve ekonomik darboğazda hiçbir üründe zam uygulamadıklarına dikkat çeken Işıkdemir; “Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntıyı müşterilerimize yansıtmak istemedik. Şu ana kadar hiçbir ürünümüzde zam yapmadık. Bunun aksine, 29 Eylül-29 Ekim tarihleri arasında sürecek olan bir kampanya ile birçok üründe yüzde 50’ye varan indirim uygulamasına gittik. Denizlilileri, şubelerimize bekliyoruz. Bu fırsatı kaçırmasınlar” dedi.

HATİCE DEMİR / ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER