Gün Market 25 yaşında…

Denizli’nin önde gelen yerel market zincirlerinden Gün Süpermarket, 25. kuruluş yıldönümünü kutladı. 25. yıldönümü nedeniyle 3 ayrı şubede pasta kesilirken, 25’ncü yaşa özel indirim ve kampanyalara müşterilerin ilgisi yoğun oldu.

Gün Market 25 yaşında…

Denizli’nin önde gelen yerel market zincirlerinden olan ve 22 şubesi bulunan Gün Süpermarket, 25. kuruluş yıldönümünü kutladı. 25. yıldönümü nedeniyle 3 ayrı şubede pasta kesilirken; 25’nci yaşa özel indirim ve kampanyalara müşterilerin ilgisi yoğun oldu. Müşterileri ile birlikte pasta kesen Gün Süpermarket yetkilileri, aynı aşk ve sevgiyle daha iyi hizmet vermek için çalışacaklarını belirtti. Gün Market Sevindik Şube Müdürü Ramazan Karaca; “Yıldönümümüze özel 29 Eylül-29 Ekim tarihleri arasında her gün 30 çeşit ürünümüzde yüzde 50’ye varan indirimlerimiz olacak. Umarım 1 ay boyunca müşterimizle güzel ortam yaratırız. Bütün Denizli halkına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

“DENİZLİ HALKINI MAĞAZALARIMIZA BEKLİYORUZ”

Gün Market Bereketli Şube Müdürü Levent Boran; “Bundan sonraki hedefimiz Denizli halkına daha iyi hizmet vermek olacak. Yaptığımız hizmetlerin üstüne koyarak, yolumuza devam etmek istiyoruz. Denizli halkına bize duydukları güvenden dolayı çok teşekkür ediyorum. 1 ay boyunca birçok çeşit ürünümüzde indirimlerimiz olacak. Tüm Denizli halkını mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

“SÜRPRİZLER VE BÜYÜK İNDİRİMLER MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYOR”

Müşterileriyle birlikte pasta kesin Gün Market Servergazi Şube Müdürü Sedat Şişman; “Yıllardır bizleri tercih eden Denizli halkına sonsuz sevgi ve saygımı iletiyorum. Onların güvenine her zaman layık olmak için daha çok çaba göstermeye devam edeceğiz. Biz mağazalarımıza her zaman bekliyoruz. Fakat özellikle 29 Eylül-29 Ekim tarihleri arasında özellikle davet ediyoruz. Bu 1 aylık süre içinde mağazalarımızda müşterilerimizi sürprizler ve büyük indirimler bekliyor” dedi.

“NİCE GÜZEL YILLARI KUTLAMAK NASİP OLUR”

“Allah herkese hayırlı nasipler versin” diyen Gün Süpermarket Onursal Başkanı İsmail Gün’ün Kayınpederi Mehmet Öztürk; şunları aktardı: “Denizli halkına bize destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Nice güzel yılları hep beraber kutlamak bizlere inşallah nasip olur. Biz halkımızdan, Denizli de bizden memnun olduğu sürece sıkıntı olmayacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER