Gün Market 27’nci yaşını kutluyor

1995 yılında Denizli’de kurulan yaklaşık 300’den fazla çalışanıyla ve 22 şubesiyle hizmet veren yerel market zinciri Gün Süpermarket 27’nci kuruluş yıl dönümünü kutladı. Geleneksel hale gelen 27’nci yaşa özel indirim ve kampanyalar müşterilerin hizmetine sunuldu.

Denizli’nin önde gelen yerel market zincirlerinden 22 şubesiyle hizmet veren Gün Market, 27’inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.

27’nci yaşa özel indirim ve kampanyalar müşterilerin beğenisine sunuldu. Sevindik, Servergazi ve Bereketli mağazalarında personel ve müşterilerin katılımıyla 27’nci yıl pastası kesildi.

27 yıllık bir yolculukları olduğunu belirten Gün Market Satın Alma Görevlisi Mehmet Işıkdemir; “Gün Market 29 Eylül 1995 yılında kuruldu. İsmail Gün tarafından yola çıkıldı. O günden beri sağlıklı büyüyerek devam etmektedir. 27 yıldır bizi yalnız bırakmayan müşterilerimize teşekkür ediyorum. Denizli ve Aydın’da 22 şubemizle 300’e yakın personelimizle hizmetimiz sürüyor. Yeni yaşımız herkese hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.  

27’NCİ YILA ÖZEL İNDİRİM

Bizi farklı kılanın ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği olduğunu belirten Işıkdemir; “Online satışımız mevcut. Online alışveriş çalışmamız tamamen vatandaşa yönelik. Firma olarak kendi Yeşilyayla et ürünlerimiz var. Et, sucuk, pastırma gibi. Denizli, Sarayköy, Kuyucak ve Nazilli’ye hizmet veren 22 şubemizde de yapmış olduğumuz kampanya ve online satışlarımızda geçerlidir. Dileyen müşterilerimiz internetten sipariş vererek bu indirimlerden yararlanabilir. 29 Eylül- 29 Ekim tarihleri arasında yüzde 50’ye varan indirimlerimiz mevcuttur. Tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Umarım 1 ay boyunca müşterimizle güzel ortam sağlanır. Denizli halkına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“HER GÜN FARKLI ÜRÜNLER İNDİRİMDE"

Mağaza Sorumlusu ve Alan Yöneticisi Ramazan Karaca; “Ben 20 yıldır bu şirkette çalışıyorum. Müşterilerimize ve bizi yalnız bırakmayan Denizlilere teşekkür ediyorum. Bu yılda geleneksel olarak indirimlerimiz mevcut. Bunlar arasında temel ihtiyaç grupları, gıda, balık, manav, şarküteri gibi ürünler var. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Sürekli büyümeye devam ediyoruz. Pandemi dönemini yoğun geçiriyoruz. Tüm mutfak ihtiyaçlarından tutunda gıdaya kadar birçok üründe kampanyamız mevcut. Evde lazım olabilecek her şeyi biz indirimle müşterilere sunuyoruz” diye konuştu.

“BİZLERİ DENİZLİ VAR ETTİ"

Kurucu İsmail Gün’ün kayınpederi Mehmet Öztürk; “Bütün Denizlilere teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde bu seviyelere geldik. Biz burayı İsmail beyle birlikte açtık ve bugünlere kadar geldik. Ne mutlu bizlere. Bizleri Denizli var etti” dedi. Bereketli Şubesi Yöneticisi Levent Boran; “Müşterilere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Denizli ve Aydın’da vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. 27’nci yılımızı kutluyoruz. Online şubelerimizde vatandaşlarımızın hizmetindedir. İndirim günlerimiz bir ay boyunca sürecek. Farklı ürünlerle 27’inci yılımıza özel kampanyamız mevcut. Herkese çok teşekkürler. Denizliler sayesinde büyümeye devam ediyoruz” şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER