Gün Süpermarket 26 yaşında

1995 yılında Denizli’de kurulan, yaklaşık 250’den fazla çalışanıyla ve 21 şubesiyle hizmet veren yerel market zinciri Gün Süpermarket, 26’ncı kuruluş yıl dönümünü kutladı. Pandemi nedeniyle herhangi bir etkinlik yapılmazken, geleneksel hale gelen 26’ncı yaşa özel indirim ve kampanyalar müşterilerin hizmetine sunuldu.

Gün Süpermarket 26 yaşında

Denizli’nin önde gelen yerel market zincirlerinden 21 şubesiyle hizmet veren Gün Süpermarket, 26’ncı kuruluş yıl dönümünü kutladı. Pandemi nedeniyle herhangi bir etkinlik yapılmazken 26’ncı yaşa özel indirim ve kampanyalar müşterilerin beğenisine sunuldu. 26 yıllık bir yolculukları olduğunu belirten Gün Süpermarket Satın Alma Görevlisi Mehmet Işıkdemir; “Gün Süpermarket, Denizli’de eski yıkılan garajın yanındaki otoparkın altında 29 Eylül 1995 yılında kuruldu. Genel Kurul Başkanımız İsmail Gün tarafından yola çıkıldı. O günden beri sağlıklı büyüyerek devam etmektedir. 21 şubemizle hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu yıl 26 yaşına girdik. Hayırlı uğurlu olsun. Gün Süpermarket, yeni hedeflere yelken açmaya hep muktedirdir. Hizmet standartlarımızı her zaman yükseltmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

26’ncı yıla özel yüzde 50’ye varan indirim

Geleneksel kampanyaları bu yılda sürdürdüklerini vurgulayan Işıkdemir; “26’ncı yılımızda aynı geçmiş yıllardaki gibi kampanyalarımız mevcut. Her yıl kuruluş yıl dönümümüzde yaptıklarımız gelenekselleşti. Bu yıl 29 Eylül’de başlayıp 29 Ekim’e kadar yüzde 50’ye varan indirimlerimiz mevcut. Yıl boyunca en çok rağbet gören ürünlerimizi, indirimli olarak vatandaşa sunuyoruz. Bu kampanya bir ay boyunca her gün farklı ürünleri kapsıyor” dedi.

“Pandemiyle birlikte gerekli önlemleri aldık”

Sektör olarak çok büyük bir rekabet ortamında olduklarını ifade eden Işıkdemir; “Bizi diğerlerinden en çok ayıran özelliğimiz ürün kalitemiz ve ürün çeşitliliğimizdir. Salgınında bizlere etkisi oldu. Ancak biz gereken hazırlıklarımızı yaptık. Online satışımız mevcut. Online satışımız salgından önce vardı ancak bu hizmeti daha da ön plana çıkarmaya çalıştık. Tüm şubelerimizde dezenfekte ettik. Personelimiz bu konuda bilgilendirildi. Giriş kapılarımızda ateş ölçümü yapılmadan içeri hiçbir kişiyi almıyoruz. Biz sağlıklı ve hijyenik bir ortamı müşterilerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Online alışveriş çalışmamız tamamen vatandaşa yönelik. Firma olarak kendi Yeşilyayla et ürünlerimiz var. Et, sucuk, pastırma tarzı kendi Yeşilyayla markamız adı altında hijyenik koşullarda ürettiğimiz et ürünlerimiz mevcut.  Denizli, Sarayköy, Kuyucak ve Nazilli’ye hizmet veren 21 şubemizde de yapmış olduğumuz kampanya ve online satışlarımızda geçerlidir. Dileyen müşterilerimiz internetten sipariş vererek bu indirimlerden yararlanabilir. Umarım 1 ay boyunca müşterimizle güzel ortam sağlanır. Denizli halkına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“Her Gün Farklı Ürünler İndirimde”

Tüm ekip arkadaşlarıyla heyecanla bu işi yaptıklarını belirten Gün Süpermarket Çamlık Şubesi Mağaza Yöneticisi Nilüfer Eğribaş; “15 yıldır bu işi yapıyorum. Burada çalışmaktan dolayı gururluyum. 26’ncı yılımızı kutluyoruz. Müşterilerimize bu heyecanı yansıtmaya çalışıyoruz. Biz bir aileyiz. Müşterilerimiz bizleri takipte kalsın. Onlar için çalışıyoruz. Bundan sonraki hedefimiz Denizli halkına daha iyi hizmet vermek olacak. Yaptığımız hizmetlerin üstüne koyarak, yolumuza devam etmek istiyoruz. Denizli halkına bize duydukları güvenden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz her yıl yıldönümümüze uzun bir süre hazırlanıyoruz. Tüm mutfak ihtiyaçlarından tutunda gıdaya kadar birçok üründe kampanyamız mevcut. Evde lazım olabilecek her şeyi biz indirimle müşterilere sunuyoruz. Çok özel ve çok ince detaylara kadar hazırlanıyoruz. Özel sergilerimiz mevcut. Sosyal medyada da bu kampanyamızı duyuyoruz. Müşterilerimiz hem telefonla, hem online satışla hizmetimizden yaralanabilir. Denizli halkı bizlere alıştı. Onlara en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her gün farklı ürünlerimiz indirimde. Müşterilerimiz her yıl eylül ayını kampanyalarımız bekliyor. Büyük bir ilgi var. Bu ilgi tüm şubelerimize yansıyor” ifadelerini kullandı.

“İndirimlerden Gün Kart ile yararlanılabiliyor”

Müşterilere en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade eden Gün Süpermarket Bereketli Şubesi Müdürü Levent Bora; “Biz mağaza olarak çalışmalarımızı yaptık. Farklı ürünlerle 26’ncı yılımıza özel kampanyamız mevcut. 29 Eylül- 29 Ekim arası bu indirimler sürecek. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bereketli Mağazamız gıda, bakliyat, şarküteri, balık, kuruyemiş, süt ürünleri,   manav, fırın, zücaciye gibi reyonlarla hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımız Gün Kart ile tüm indirimlerimizden, kampanyalarımızdan yararlanabilir. Pandemiyle birlikte daha da aktif üzerinde durduğumuz online satışlarımızdan da müşterilerimiz yararlanabilir. Salgından dolayı ya da evde karantinada olan vatandaşlarımız bundan yararlanabilir. Salgından dolayı deterjan ürünlerine talep arttı. Bizlerde Gün Süpermarket olarak bu ürünlerde daha çok indirime gittik” şeklinde ifade etti.

Dededen toruna emanet

Gün Süpermarketlerin kurucusu olan ve 2017 yılında hayata gözlerini yuman Mehmet İhsan Gün'ün emanetini torunları Burak ve Mert Gün aldı. Dededen torunlara emanet edilen Gün Süpermarketleri, 26'ıncı yılında Mehmet İhsan Gün’ü unutmayarak, vefa örneği gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER