Günün en çok konuşulan ikilisi! Milyonlar izledi!

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’in yeni transferi Eugene German’ın sosyal medyada paylaştığı ilginç video yüzleri güldürmeyi başardı. German yaptığı paylaşımda, “Türkiye'deyim, arabamda problem çıktığı için takım servisi beni aldı. Arka koltuktaki bu çocuk beni 15 dakika boyunca böyle izledi” dedi ve bu paylaşım 2 milyona yakın izlenme aldı.

Günün en çok konuşulan ikilisi! Milyonlar izledi!

ING Basketbol Süper Ligi’ndeki temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Denizli Basket’in Amerikalı skorer guardı sosyal medyada günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Arabası bozuk olduğu için takım servisiyle antrenmana giden German’a bu yolculukta takımın malzeme sorumlusu Mahmut Aktaş’ın küçük oğlu Gökhan Baki Aktaş’ta eşlik etti. German yolculuk esnasında ‘hipnotize olmuş gibi’ dakikalarca kendisini izleyen küçük çocuğu gizlice kayda aLdı ve bu anları sosyal medyadan paylaştı. 

“15 DAKİKA BOYUNCA BÖYLE İZLEDİ…”

24 yaşındaki oyuncu yaptığı paylaşımda, “Türkiye'deyim, arabamda problem çıktığı için takım servisi beni aldı. Arka koltuktaki bu çocuk beni 15 dakika boyunca böyle izledi” ifadelerine yer verdi. German’ın bu paylaşımı kısa süre içerisinde büyük yankı uyandırırken, videonun izlenme sayısı 2 milyona dayanırken, 80 binden fazla beğeni aldı. German ve Gökhan Baki’nin o anları ise yüzleri güldürürken, çok sayıda yorumda aldı. Yukatel Merkezefendi Denizli Basket’e yeni katılan German, henüz 1 maça çıktı ve 20 sayı kaydetti.

İzlemek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER