Gür ailesinin evini, belediye yenileyecek

Güroluk Mahallesi’nde ihtiyaç sahibi Gür ailesini ziyaret eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, sağlıksız koşullarda iki çocuğu ile birlikte yaşayan ailenin evinin bakım ve onarımını belediyenin üstleneceğini söyledi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mahalle ziyaretleri kapsamında Güroluk Mahallesi’ni gezdi.  Belediye birim amirleri ile Muhtar Mehmet Emirdağ’ın eşlik ettiği ziyarette mahallenin sorunlarını yerinde tespit eden Başkan Şevik, kısa bir süre önce hizmete giren Güroluk Mahallesi Sosyal Tesis alanı içerisinde bulunan aşevinin de eksikliklerinin giderileceğini söyledi. Çocuk oyun gruplarının da bakımı ve yenilenmesi için birim amirlerine talimat veren Başkan Şevik, burada çocuklara forma ve top hediye etti.

GÜR AİLESİNİN EVİNİ BELEDİYE YENİLEYECEK

Güroluk Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi Hüseyin Gür’ü Muhtar Emirdağ ile birlikte ziyaret eden Başkan Şevik, çatısı çöken, duvarları rutubetli evin onarım ve bakımının belediye tarafından yapılacağını söyledi. Oldukça sağlıksız olan evde iki çocuğu ile birlikte kalan Gür ailesinin evinin tadilatı tamamlandığında eşyalarının da yenileneceğini açıklayan Başkan Şevik, “Aileye gerekli tüm desteği vereceğiz. Gür ailesinin çocuklarıyla birlikte sağlıklı koşullarda yaşamlarını sürdürmesi için belediyemizin imkanları doğrultusunda destek olacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER