Güzelliği için Brezilya’dan Denizli’ye geldi

Brezilya’da yaşayan Maria Rosa Ferrairi Do Santos güzelliği için Denizli’yi tercih etti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde Plastik ve Estetik Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Kenan Akbaş, vücut şekillendirme operasyonu ile genç kadını yepyeni ve doğal bir görünüme kavuşturdu.

Güzelliği için Brezilya’dan Denizli’ye geldi

Son dönemde artan kilolarından ve bozulan vücut şeklinden dolayı mutsuz olan Brezilyalı Maria Santos’un adresi Op. Dr. Kenan Akbaş oldu. Daha önce yurtdışında birkaç kez ameliyat olan ve vücudu daha da bozulan Santos’a Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ de vücut şekillendirme operasyonu ( Sırt- Bel Liposuction, Karın ve Popo Estetiği) yapıldı. Dr. Akbaş’ın başarılı ameliyatı ile Santos, istediği görünüme ve doğal hatlara sahip oldu.

“ADINI BREZİLYA’DA DUYDUM”

Op. Dr. Kenan Akbaş’ın adını Brezilya’da duyduğunu dile getiren Santos, “Türkiye ziyaretimi planlarken özellikle fazla kilolarım ve estetik görünümüm ile ilgili doktor araştırmaya başladım. Araştırmalarım sırasında Kenan Bey’e denk geldim ve sosyal medya üzerinden kendisiyle iletişime geçtim. Kendisi benimle yakından ilgilenerek korkularımı yenmeme yardımcı oldu ve Denizli’ye gelme kararı aldım” dedi.

“DENİZLİ’Yİ GEZME FIRSATI YAKALADIM”

Denizli’ye ilk kez gelen ve taburcu olduktan sonra Denizli’yi gezme fırsatı bulan Santos, “Özellikle Pamukkale’yi çok beğendim. Ayrıca Denizli’nin yöresel lezzetlerini deneyimledim. Beni evimde hissettirdikleri için Op. Dr. Kenan Akbaş’a, Yüksel Kandemir’e, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Ekibine, Cerrahi Hastanesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER