HACI ŞERİF'TEN 'GAZETECİLERLE SALI BULUŞMASI'

HACI ŞERİF'TEN 'GAZETECİLERLE SALI BULUŞMASI'

Tatlı ve şekerleme sektörünün köklü firmalarından Hacı Şerif’in Yönetim Kurulu Başkanı Necip Helvacı, yaklaşık 1 yıl önce başlattığı ‘Salı Buluşmaları’ kapsamında Denizli’de hizmet veren basın çalışanlarını ağırladı.

Tatlı ve şekerleme sektörünün köklü firmalarından Hacı Şerif’te geleneksel hale gelen kahvaltılı ‘Salı Buluşmaları’ bu ay Denizlili gazetecileri ağırladı. Firmanın Bayramyeri Şubesi’nde gerçekleşen buluşmaya; Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve basın çalışanlarının yanısıra, Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Milli Eğitim İl Müdürü Mahmut Oğuz ile PERA Gayrimenkul Ege Bölge Temsilcisi Zorhan Sancar da katıldı. 60 yıldır aynı sokakta hizmet verdiklerini belirten Türkiye’nin önemli markası Hacı ŞerifYönetim Kurulu Başkanı Necip Helvacı, “Yıllardır gazeteci arkadaşlarıma sokağımızın içerisinde kahvaltı sözüm vardı. Onlarla gurur duyuyorum. Nasip bugüneymiş. Sağolsunlar beni kırmadılar. İnşallah bundan sonra da 6 Şubat tarihi, benim gazeteci arkadaşlarımla buluşma günüm olacak. Medya mensubu dostlarımı her sene aynı gün burada ağırlayacağım” dedi.

“NECİP AMCAM’A VE HACI ŞERİF FİRMASINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Kahvaltı hakkında konuşan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Biz kendisine Necip Helvacı demiyoruz. Necip Amca diyoruz. Necip Amca Denizli’nin ve Denizli basınının amcası. Denizli basınının sevincini, mutluluklarını, üzüntüsünü yaşayan bir insan. Böyle bir etkinlik düzenlediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Güzel bir şubat sabahında ve bu otantik ortamda Denizli ticaretinin kalbinin attığı mekanda buluştuk. Bol kahkaha, espri ve sohbet dolu bir buluşma oldu. Özellikle Zorhan Bey ortamı ısıttı. Bu etkinliği düzenlediği için Necip Amcam’a ve Hacı Şerif firmasına çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler diliyorum” diye konuştu.

Öte yandan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz da, Hacı Şerif’in ve Necip Helvacı’nın “sosyal sorumluluk ve halkla bütünleşme” açısından düzenlediği etkinliklerin Denizli’de önemli bir yeri olduğunu  vurguladılar. 

 

 

DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER