HALK DANSLARI TOPLULUĞU GÖSTERİSİNDE 'EVLİLİK YILDÖNÜMÜ' SÜRPRİZİ

HALK DANSLARI TOPLULUĞU GÖSTERİSİNDE 'EVLİLİK YILDÖNÜMÜ' SÜRPRİZİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu tarafından Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda yılsonu gösterisi düzenlendi.  Gösteride, Ramazan Özata 11 yıllık eşi Günay Özata’ya evlilik yıldönümleri dolayısıyla sahnede pankart açarak, eşini sevdiğini tüm dünyaya haykırdı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği Halk Dansları Topluluğu’nun yılsonu gösterisinde romantik anlar yaşandı. Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda yapılan gösteride Ramazan Özata; eşi Günay Özata’ya evlilik yıldönümü dolayısıyla bir sürpriz hazırladı. Ramazan Özata’nın ekip arkadaşları tarafından sahnede; üzerinde ‘11. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım. Seni Çok Seviyorum’ yazılı pankart açıldı. Ramazan Özata pankartı görüp, şaşkınlık geçiren eşinin yanına giderek; ona aldığı bir buket çiçeği ve hediyesini verdi.

“BEN ONU ÇOK SEVDİĞİMİ BÜTÜN DÜNYAYA HAYKIRDIM”
Mutlu çift duygu ve düşüncelerini ise DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne aktardı. Hem halk oyunları gösterisi hem de evlilik yıldönümleri için heyecan yaşadığını belirten Ramazan Özata; “1 aydan beri bu sürpriz için uğraşıyorum. Arkadaşlarım da yardımcı oldular. Eşimi çok seviyorum. Her zaman bana ‘beni sevdiğini söylemiyorsun’ diyor. Ama ben onu çok sevdiğimi bütün dünyaya haykırdım” dedi. Sürpriz karşısında yaşadığı şaşkınlığı dile getiren Günay Özata; “Çok mutlu oldum. Çok şaşırdım. Eşime çok teşekkür ediyorum. Ben de eşimi çok seviyorum” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER