HALK GÜNÜ 1 YAŞINDA

HALK GÜNÜ 1 YAŞINDA

DenizliBüyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ağustos 2015'den itibaren her ayın ilksalı günü gerçekleştirdiği Halk Günü buluşmalarında hemşerileriyle bir arayageldi.

HalkGününü başlatalı 1 yıl olduğunu ifade eden Başkan Zolan“İnsanımız; ihtiyacını,sıkıntısını, önerisini, talebini rahat bir şekilde dile getiriyor” dedi.

Denizli BüyükşehirBelediye Başkanı Osman Zolan, her ayın ilk salı günü düzenlenen Halk Günübuluşmalarında bir kez daha vatandaşlarla bir araya geldi. İlki Ağustos 2015’teyapılan ve ilk yılını geride bırakan Halk Günü buluşmalarında vatandaşlarınistek, sorun, öneri ve dertlerini dinleyen Başkan Osman Zolan,
sabah saatlerinden itibaren tüm ekibiyle birlikteDenizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde vatandaşlarınsorunlarına çözüm oluyor. Yoğun bir katılımın olduğu Halk Gününde basınmensuplarına açıklama yapan Başkan Zolan “Halk Gününü başlatalı bir yıl oldu. Ogünden bugüne bana ulaşmak isteyen binlerce insanımız; ihtiyacını, sıkıntısını,önerisini, talebini rahat bir şekilde dile getiriyor. İyi ki halk gününübaşlatmışız” dedi.

“NEFESİMİZYETTİĞİNCE DEVAM EDECEĞİZ”

Geridekalan bir yıl içinde çok güzel duygular yaşadıklarını ifade eden Başkan Zolan “Dertlereçare olmak noktasında gayret gösterdik.Biz zaten her gün halkın içindeyiz. Amabir araya gelemediğimiz birçok vatandaşımız var. Bazen vatandaşımız makamageldiğinde biz orada olmayabiliyoruz ya da programların yoğun olması sebebiylegörüşememe durumu oluşabiliyor. Ancak vatandaşlarımız Halk Gününde randevualmadan Başkanla görüşecekleri bilgisiyle geliyorlar. Tabii ki bunun dışındadiğer günlerde yine halkımızla görüşmeye devam ediyoruz. Ama bugün sadecehalkımıza münhasır ve kendilerine tahsis edilmiş bir gün. Nefesimiz yettiğince HalkGününü yapmaya devam edeceğiz. Biz burada halkımıza hizmet etmek için, milletimizleberaber olmak için varız. Geldiğimiz yer orası, hizmet edeceğimiz yer de orası”diye konuştu.

“KAMUOYUYOKLAMASI GİBİ”

DenizliBüyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sıkıntısı ve sorunu olan tümvatandaşları Halk Gününe davet ederek “Bir kişinin mutlu olması demek, toplumunmutluluğuna katkı, toplumda huzursuzluğun azalması demek. Vatandaşlarımıztaleplerini ilettiğinde, bir kamuoyu yoklaması gibi halkın gündemi ne, vatandaşne istiyor? Biz de yürüyüşümüzü ona göreplanlayarak devam ettirmiş oluyoruz. Halkınistemediği hususları yapmak yerine; arzu ettiği, ihtiyaç duyduğu hususlarıyerine getirmek gerekiyor. Bununla ilgili çok güzel istişareler yapıyoruz. Projelerimiziona göre ortaya koyuyoruz. Projelerimizin kabul edilmesi ve karşılık bulmasınınsebebi de budur” diye ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER