'HALK GÜNÜ BULUŞMALARINDA İKİNCİ YIL GURURU'

 'HALK GÜNÜ BULUŞMALARINDA İKİNCİ YIL GURURU'

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın, Ağustos 2015’te Denizli'de ilk kez başlattığı Halk Günü buluşmaları ikinci yılına girdi. Bugüne kadar binlerce vatandaşın derdine derman olan Başkan Osman Zolan, "İyi ki Halk Günü'nü başlatmışız" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından Ağustos 2015'te hayata geçirilen Halk Günü buluşmalarında ikinci yıl gururu yaşanıyor. Başkan Osman Zolan, Ağustos 2015’te başlattığı ve aralıksız her ayın ilk salı günü düzenlemeye devam ettiği Halk Günü buluşmalarında bir kez daha hemşehrileriyle bir araya geldi. Vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinlediği Halk Günü buluşmalarının ikinci yıla girmesinin mutluluğunu yaşayan Başkan Osman Zolan, sabah saatlerinden itibaren tüm ekibiyle birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümünde Denizlililerin dertlerine çözüm aramaya devam etti. Gün boyu vatandaşlarla randevusuz bir şekilde bir araya gelen Başkan Osman Zolan, bugüne kadar aksaksız bir şekilde sürdürdükleri Halk Günü buluşmalarını aynı heyecan ve istekle sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

"ARTIK DENİZLİ’DE BİLİNEN BİR SİSTEM VAR"
Denizli'de ilk kez başlattıkları Halk Günü buluşmalarının ikinci yılına ulaşmasının mutluluğunu yaşadıklarını ve bugüne kadar binlerce vatandaşla görüşerek sorunlarına çözüm aramaya gayret ettiklerini anlatan Başkan Osman Zolan, "Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Denizli’de bilinen bir sistem var. Her ayın ilk salı günü vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Vatandaşımız 'acaba bugün Başkan ile görüşebilir miyim?' kaygısı taşımadan burada bana ulaşabiliyor" dedi.

BAŞKAN İLE RANDEVUSUZ BULUŞMANIN ADRESİ
Her Halk Günü'nün yoğun bir şekilde geçtiğini ifade eden Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Sadece Halk Günümüzde değil katıldığımız her etkinlikte, programlarda, mahalle gezilerimizde vatandaşımızın dertlerine derman olmaya gayret gösteriyoruz. Ancak Halk Gününde mesaimizin tamamını vatandaşlarımızla randevusuz bir şekilde görüşmek için ayırıyoruz. Ben iyi ki Halk Gününü başlatmışız diyorum."

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211