Haluk Levent’ten sevindiren Nuriye Gürel duyurusu

Denizli’de doğuştan sol eli olmayan 11 yaşındaki Nuriye Gürel’e biyonik el almak için başlatılan yardım kampanyası tamamlandı. Tek eliyle gitar çalan ve konser veren Gürel’e Haluk Levent başta olmak üzere tüm Türkiye destek oldu. Haluk Levent, attığı tweet ile gerekli paranın tamamlandığını duyurdu.

Haluk Levent’ten sevindiren Nuriye Gürel duyurusu

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi’nde yaşayan Müşerref-Erdem Gürel çiftinin sol eli olmadan dünyaya gelen 11 yaşındaki kızları Nuriye Gürel için başlatılan yardım kampanyası tamamlandı. Gürel’e biyonik el alınması için başlatılan yardım kampanyasına tüm Türkiye’den yardım yağdı. Gittiği müzik okulundaki gitar öğretmenin yaptığı aparatla gitar çalan ve konser veren Gürel’e Haluk Levent de kayıtsız kalmadı. Gürel’in en büyük hayalinin biyonik eline kavuşup profesyonel bir şekilde gitar çalmak istediğini öğrenen Haluk Levent, başlatılan yardım kampanyasını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Haluk Levent, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla biyonik el için gerekli olan 139 bin Lira’nın tamamlandığını Nuriye Gürel’e Twitter hesabından müjdeledi. Levent yaptığı paylaşımda, “Para toplandı. Nuriye artık gitar çalabilecek. Hepinize sonsuz teşekkürler. Yine bir çocuğumuzun hayatına dokundunuz, onun hayatını değiştiriyorsunuz. Size minnettarım” ifadelerine yer verdi. Nuriye Gürel, önümüzdeki günlerde biyonik eline kavuşmak için İstanbul’a gidecek.

“HALUK LEVENT’LE KONSER VERECEĞİZ”

Biyonik eline kavuşacağı için çok mutlu olduğunu belirten Nuriye Gürel, “Daha iyi gitar çalacağım, Haluk Levent’le konser vereceğiz. 11 yıldır hiç böyle bir şey düşünmemiştim, ta ki gitar hayatıma girene kadar. Gitar hayatıma girdiğinde her şey çok değişti, işin içine çok şey girdi, konserler girdi. Çok mutluyum” dedi. Paranın toplanmasına katkı sağlayan herkese teşekkür eden Anne Müşerref Gürel, “Yardım kampanyamız güzel sonuçlandı, para toplandı. Başta Haluk Levent olmak üzere tüm Türkiye’ye sonsuz teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz” diye konuştu. Tüm Türkiye’ye teşekkür eden Baba Erdem Güreli, “Benim kızımı kendi kızınız gibi gördünüz, Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
merve ilhan
merve ilhan - 2 yıl Önce

canım ağbim seni özledim haberin olsun sen benim ağbimsin sen gelince bir sarilcam sana kimseyede vermiycemhaerin olsunhaluk leventin öz kardesi merve beypazari ankara

merve
merve - 2 yıl Önce

özledim ağim seni

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211