HARİTA MÜHENDİSLERİ DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

HARİTA MÜHENDİSLERİ DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Denizli’de görev yapan Harita Mühendisleri, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından organize edilen dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Denizli Temsilciliği, Pamukkale Colossaa Hotel’de dayanışma yemeği düzenledi. Dayanışma yemeğine; Denizli Tapu, Harita ve Kadastro Bölge Müdürü Süleyman Özen, Harita Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Kubilay Yıldırım, Denizli Temsilcisi Nazım Tanrıkulu, Menteşe Belediye  Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı ve Harita Mühendisleri Odası Muğla Temsilcisi Emin Madran, Oda eski temsilcilerinden Kemal Karabulut, yemeğe sponsor olan Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar, Amiroğlu Firması temsilcisi, Tanrıkulu Mimarlık ve Mühendislik temsilcileri, Efe İmarlık yetkilileri ve Denizli’de görev yapan Harita ve Kadastro Mühendisleri katıldı.

Gecede konuşan Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Denizli Temsilcisi Nazım Tanrıkulu, “Dayanışma yemeği ile odamız üyesi meslektaşlarımızı bir araya getirdik. Katılan konuklarımıza da çok teşekkür ederiz. Bizi yalnız bırakmadılar. Bu tür etkinliklerle üyelerimiz arasından dayanışma daha da güçleniyor” dedi.  Konuşmaların ardından; gecenin düzenlenmesine katkı koyan Akça Şirketler Topluluğu, Amiroğlu firması, Tanrıkulu Mimarlık Mühendislik şirketi, Efe İmarlık firmasına ve Kemal Karabulut’a günün anısına plaketler takdim edildi. 

 

MUHAMMET KARAÇAY- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER