Hastalya 2.el araç satım merkezi kapılarını açtı

15 yıldır Denizli’de hizmet veren Hastalya Otomotiv Denizli Showroomu’nda 2.El Araç Satım Merkezi düzenlenen açılış töreniyle birlikte müşterilerine kapılarını açtı.

Hastalya Otomotiv Denizli Showroomu’nda 2.El Araç Satım Merkezini düzenlenen açılış töreniyle birlikte müşterilerine kapılarını açtı.

Açılışta Hastalya Otomotiv Yatırım ve Pazarlama Hafif Ticari Araçlar Grup Satış Müdürü Ömer Küçükyavuz açıklamalarda bulundu.

Küçükyavuz; “ Hafif ticari araç 2. El lokasyon açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Hastalya olarak 25 yıldır Denizli’de ise 15 yıldır hizmet veriyoruz. Grup olarak otomobil satış, hafif ticari araçlar satış, kamyon ve otobüs gibi 4 ürün grubunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca satış sonrası hizmetler ve satış sonrası servis hizmeti de veriyoruz. Biz takasa aldığımız araçları çok detaylı ekspertiz yapıyoruz. Müşterilere araçları sunarken de en ince ayrıntılarına kadar anlatıyoruz. Formda bunları gösteriyoruz. Müşteri bir aracı aldığında neresinde boya var neresinde hasar var bunları öğreniyor. Güvenilir bir ikinci el sistemi kurmuş bulunuyoruz. Tamamen şeffaflık üzerine yoğunlaşıyoruz.  En ufak atladığımız nokta yok.  Biz hafif ticari araçlar olarak yolcu taşımacılığı yapan, öğrenci taşımacılığı yapan müşterilerimize araç satıyoruz. Bu araçların motor durumları çok iyi durumda. Çünkü bu araçlar yüzlerce km yol yapıyor. Derdimiz esnaf müşterimize doğru arabayı buluşturmak” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211