HAYATİ İNANÇ’TAN MERKEZ KÜTÜPHANE’YE TAM NOT

Denizlili Yazar- Av. Hayati İnanç, Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan Merkez Kütüphane’yi gezdi. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’ndan kütüphane hakkında bilgiler alan İnanç, Merkez Kütüphane’ye tam not verdi.

HAYATİ İNANÇ’TAN MERKEZ KÜTÜPHANE’YE TAM NOT
banner92

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Merkez Kütüphane’de çalışmalar tüm hızıyla devam ederken; ünlü isimler de ziyaretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede bir ziyaret de Yazar-Av. Hayati İnanç’tan geldi. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile kütüphaneyi gezen İnanç, çalışmalar hakkında da bilgiler aldı.

Kütüphaneyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen Yazar-Av. Hayati İnanç, işçiliğinden dekorasyona, mimarisinden çalışma sistemine kadar birçok konuda Merkez Kütüphane’ye tam not verdi.  “Burada bir fikir, bir ruh var” diyerek projeyi beğendiğini belirten İnanç, çalışmalarından ötürü Başkan Subaşıoğlu’nu tebrik etti. Başkan Subaşıoğlu da Yazar- Av. Hayati İnanç’a ziyaretinden ve Merkez Kütüphane’ye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner21

banner124