Hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajları

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için başsağlığı mesajı yayımladılar.

Hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajları

YILDIRIM VE İMAMOĞLU, ARSLAN İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için başsağlığı mesajı yayımladılar. Binali Yıldırım, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Arslan'ın vefat haberini üzüntüyle öğrendiğini belirtti. Arslan'a Allah'tan rahmet dileyen Yıldırım, "Acılı ailesi, sevenleri ve Cumhuriyet Halk Partisinin başı sağ olsun." ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU'NDAN ARSLAN İÇİN BAŞSAĞLIĞI

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, vefat eden Milletvekili Arslan için başsağlığı diledi. İmamoğlu, mesajında, Arslan'ın vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirtti. İmamoğlu, "Vekilimize Allah'tan rahmet dilerim; Cumhuriyet Halk Partisi ailemin, yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

“DENİZLİMİZİN VE ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın hayatını kaybetmesinin ardından taziye mesajın yayımladı. Başkan Zolan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milletvekilimiz Sayın Kazım Arslan vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın öğle namazından sonra Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami'den kaldırılacaktır. Sayın Kazım Arslan'a yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Denizlimizin ve Ülkemizin başı sağolsun. Denizli’mize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Allah kendisinden razı olsun.”

MİLLETVEKİLİ SANCAR’DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM;

“AĞABEYİM MEKANIN CENNET OLSUN”

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, ailesiyle birlikte tatile gittiği Antalya’da beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. 65 yaşında hayata gözlerini yuman Milletvekili Arslan’ın ani ölümü Denizli’yi yasa boğdu. CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Arslan için sosyal medya hesabından mesaj yayımladı. Sancar, mesajında şunu söyledi: “Parti büyüğümüz, kıymetli ağabeyim Kazım Arslan'ı ani bir rahatsızlık sonucu Antalya’da kaybettik. Kendisini Antalya’ya yolcu etmiştim. Böyle bir haberi almanın yarattığı acının tarifi yok. Beyfendiliğin ve dürüstlüğün simgesi ağabeyim mekanın cennet olsun.”

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN TAZİYE MESAJI

AK Parti Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Ahmet yıldız, Şahin Tin ve Nilgün Ök, sosyal medya hesaplarından, Antalya’da tatildeyken beyin kanaması geçirerek hayata veda eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajı yayımladılar. AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, sosyal medyadan paylaşımda bulunduğu taziye mesajında, “CHP Denizli Milletvekili Sayın Kazım Arslan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır niyaz ederim. Hemşehrilerimizin ve milletimizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun” dedi.

“ÖLÜMLÜ DÜNYA”

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde yan yana olduklarını vurgulayan AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız; şunları aktardı: “Ölümlü dünya, ölümlü insan. Denizli’nin önemli siyasetçisi, milletvekili arkadaşımız Kazım Arslan’a Allahtan rahmet, ailesine ve tüm hemşehrilerimize başsağlığı diliyorum. Salı günü bayramlaşmada yan yana idik ve şakalaşmıştık. Takdir Allah’ın.”

“AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM”

Sosyal medya hesabından Merhum Arslan için taziye mesajı yayımlayan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, “Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim” dedi.

“DENİZLİMİZİN VE ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise şunları aktardı: “CHP Denizli Milletvekili Sayın Kazım Arslan’ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve sevenlerine sabır dilerim. Denizlimizin ve ülkemizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.”

BAŞKAN AKBABA; “SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ”

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Antalya’da tatildeyken geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ile ilgili açıklamada bulundu. Milletvekili Arslan’ın vefat haberini gece yarısı aldığının belirten Başkan Akbaba; “Çok üzgünüm. Kazım Bey, baba dostumuz. 35 yıldır tanıdığım bir ağabeyimdi. Siyasette dürüstlüğünü, çalışkanlığını, beyefendiliğini örnek aldığım, devamlı danıştığım ve sırlarımı verdiğim, sırlarını tuttuğum bir ağabeyimdi. Seçim çalışması boyunca da, bayramlaşmanın ilk gününde de bir aradaydık. Dün sabah kendisiyle telefonlaşmıştık. Çok sarsıcı oldu bizim için. Söyleyecek söz bulamıyorum. Genel Merkezimizden gelen mesajla öğrendim haberi. Akabinde de bir milletvekilimiz arayıp bilgi verdi. İlk duyduğumda inanamadım. Sürekli bir aradaydık. Sağlıklıydı, herhangi bir problem yoktu. Çok üzgünüm. Sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

“KAZIM ARSLAN'IN VEFATI, DENİZLİ İÇİN KAYIPTIR”

Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajı yayımladı. Başkan Kasapoğlu, mesajında şunları söyledi: “Sayın Kazım Arslan'ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Atatürkçü kimliğiyle bildiğimiz Sayın Arslan'ın aramızdan ayrılması Denizli için bir kayıptır. Kendisine Tanrı'dan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dileriz.”

KEÇECİ; “ARSLAN, DENİZLİ İÇİN BİR DEĞERDİ”

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajı yayımladı. Başkan Keçeci, mesajında “Denizli Sanayi Odası eski disiplin kurulu üyesi, değerli meslektaşım ve Denizli siyasetinin duayen isimlerinden olan CHP Denizli Milletvekili Sayın Kazım Arslan’ın vefat haberini üzüntüyle öğrendik. Geçirmiş olduğu ani rahatsızlık sonucu aramızdan ayrılan Arslan, Denizli için bir değerdi. Güler yüzlü, nezaketli ve samimi kişiliği ile örnek bir siyasetçiydi. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

“ÖRNEK TEŞKİL EDEN BİR SİYASETÇİYDİ”

Denizli Tüccar, Sanayici ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajı yayımladı. Başkan Tefenlili mesajında “Denizli siyasetinin duayen isimlerinden olan CHP Denizli Milletvekili Sayın Kazım Arslan’ın vefat haberini teessürle öğrendik. Kendisi uzun yıllardır siyasetin içerisinde olan, Denizli’ye hizmet eden, güler yüzü, nezaketi ve samimiyetiyle örnek teşkil eden bir siyasetçiydi. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER