HAYDAR VARAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Yeşil siyahlı taraftarların ve Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve kurmaylarının katıldığı cenaze töreninde Varan’ın tabutu yeşil siyah bayrağa sarıldı.

HAYDAR VARAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Denizli’nin tanınan kasap ve kebap ustalarından olan ve ayrıca Denizlispor’da tribün liderliği yapan 51 yaşındaki Haydar Varan, gözyaşları içinde ebediyete uğurlandı.

Ulu Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından asri mezarlığa defnedilen Varan’ın tabutunda Denizlispor forması ve bayrağı da yer aldı.

DENİZLİSPOR CAMİASI YALNIZ BIRAKMADI

Ulu Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığa defnedilen Varan’ı son yolculuğunda Denizlispor camiası ve dostları yalnız bırakmadı. Yeşil siyahlıların Başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleri, Denizlisporlu taraftarlar, spor basın camiası ve yakınları Varan’a karşı son vazifelerini yerine getirdiler.

KÖR KURŞUNUN HEDEFİ OLMUŞTU

Geçtiğimiz hafta sonunda bir mekanda çıkan silahlı çatışmada kör kurşunun hedefi olan Denizlispor tribünlerinin sevilen ismi Haydar Varan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

BAŞKAN ÇETİN: “HER YERE NEŞE SAÇIYORDU”

Cenazede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “ Çok üzgünüz. Yani çok düzgün bir adamdı. Bütün tribünlerin abisiydi. Hak etmediği bir şekilde aramızdan ayrıldı. Allah ailesine sabırlar versin. Her yerde neşe saçıyordu. Çoluk çocuğu bize emanet… Bizim  tek görevimiz onlara sahip çıkmak olacak. Acılarını paylaşıyoruz. Çok kötü bir durum… Sadece orada bulunmaktan dolayı vefat etti. Gerekli mercilere de olay intikal etti. Kim yaptıysa cezasını çeker diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. Çetin ayrıca, “ Gençlerbirliği karşılaşmasının devre arasında ‘Haydar Haydar’ isimli parça çalındı. Oyuncularımız maça siyah bantla çıktı. Galip gelseydik ona armağan edecektik ama olmadı. Ama olmadı çok fazla seveni var, biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER