Hayırsever Öz’ün bağışladığı 3 ünite, hizmete başladı

Daha önce Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’ne Venöz Doppler Ultrasonografi cihazı bağışlayan ve 2 odanın düzenlenmesini sağlayan Denizlili hayırsever Fatma Öz, Fizik Tedavi Polikliniği’nde; 3 ünitenin daha düzenlemesini üstlendi. Yapımı tamamlanan üniteler düzenlenen törenin ardından hizmete başladı.

Hayırsever Öz’ün bağışladığı 3 ünite, hizmete başladı

Denizlili hayırsever Fatma Öz, geçtiğimiz yıllarda, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği’nde kullanılmak üzere kendisi, eşi Hüsamettin ve kızları; Yıldız, Hatice Öz adına damar hastalıkları tanısında kullanılan Venöz Doppler Ultrasonografi cihazı ve 2 adet oda bağışında bulunmuştu.

Hayırsever Öz, bu sefer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) Polikliniği’ne Akupunktur, Ürojinekolojik Rehabilitasyon ile Ürodinami Üniteleri’nin tefrişi için bağışta bulundu.

Yapımı tamamlanan üniteler, düzenlenen törenin ardından hizmete başladı.

PAÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Başmüdür Erdinç Karataş, FTR Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Füsun Ardıç ve FTR Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri’nin de katıldığı yapılan açılışta hayırsevere bağışıyla örnek olduğu için teşekkür edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER