Hazar Takımı’ndan Başkan Keçeci’ye ziyaret

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Roket Yarışmaları’nda iki yıl üst üste birinci olan Hazar Roket Takımı, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’yi makamında ziyaret etti.

Hazar Takımı’ndan Başkan Keçeci’ye ziyaret

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) Roket Yarışmaları’nda iki yıl üst üste birinci olan Hazar Roket Takımı’nı kabul etti.

Ziyarette konuşan PAÜ Hazar Roket Takımı Akademik Danışmanı Prof. Dr. Cemal Meran, Hazar Roket Takımı olarak güçlü bir gelecek için geleceğin gökyüzünde olduğu felsefesine inandıklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Keçeci, Hazar Roket Takımı ile gurur duyduğunu ve her zaman destekçisi olduğunu ifade etti.

Başkan Keçeci, “Uzay teknolojileri alanında yapılan çalışmalar, Türk toplumunun teknoloji üreten bir topluma dönüşmesinin, en büyük göstergelerinden biri. Dış pazara ihraç edilen yüksek teknolojili ürünlerin çeşitliliği ve sayısının artırılması gerekiyor. Geleceğin uzay teknolojileri adına çalışmalar gerçekleştirecek olan siz gençlerden ümitliyim. Bu sürede sürekli kitap okumalısınız ve en az bir yabancı dil öğrenmelisiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve Denizli Sanayi Odası olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER