'HEDEFİMİZ; ÇOKÇA ÜRETİM, HAKÇA BÖLÜŞÜM'

'HEDEFİMİZ; ÇOKÇA ÜRETİM, HAKÇA BÖLÜŞÜM'

24 Haziran seçimleri kapsamında Acıpayam’da esnafla buluşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca, “Hedefimiz; çokça üretim, hakça bölüşüm” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca, Acıpayam’da esnaflarla bir araya geldi. Esnafın yoğun ilgi gösterdiği Karaca, tüm esnafla tek tek selamlaşıp sohbet etti, dertlerini dinledi. Karaca; “Sadece milli geliri değil, yurttaşlarımızın yaşam kalitesini ve mutluluğunu da artıracağız. Üreten, çalışan yurttaşlarımızın emeklerinin karşılığını almasını sağlayarak, gelir dağılımı adaletsizliğini hızla ortadan kaldıracağız.  Borçlandırmaya ve borçla tüketime dayanan ekonomik yapı yerine, yüksek gelire, tasarrufa ve üretime dayalı bir ekonomik yapı kuracağız. Hedefimiz; çokça üretim, hakça bölüşüm” dedi. 

“ÜRETEN KADINLARIMIZ BAŞ TACIMIZDIR”

Kadın esnafları da ziyaret eden Karaca, kadın esnaflara her zaman destek olacağını belirterek; “Üreten kadınlarımız baş tacımızdır. Kadın esnaflarımıza gelir vergisi indirimi sağlayacağız” diye konuştu. Çocuklardan da yoğun ilgi gören Karaca, çocuklar tarafından Türk bayrakları karşılandı. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER