HEIMTEXTIL'DE DENİZLİ RÜZGARI ESECEK!

HEIMTEXTIL'DE DENİZLİ RÜZGARI ESECEK!

Denizlili tekstilciler, Denizli İhracatçılar Birliği DENİB öncülüğünde; Heimtextil 2018 Fuarı'na yine “Denizli Damgasını” vurmaya hazırlanıyor. 70’in üzerinde ülkeden 2 bin 800’ün üzerinde firmanın stant açtığı dünyanın en büyük ev tekstil fuarı Heimtextil’e bu yıl Denizli’den 64 firma katılacak ve stant açacak. Yerel Dünya Televizyonu” DRT Denizli de, yayınları, programları ve stantlardan özel röportajları ile Heimtextil Fuarı’na katılan Denizli firmalarını Almanya’da da yalnız bırakmayacak.

Türkiye’den 250 civarında tekstil firmasının yer alacağı fuara dahil olan Türk firmalarının yüzde 30’unu Denizli firmaları oluşturacak. Heimtextil 2018; 09-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt Messe Kenti’nde kapılarını açacak. DRT Denizli ekibi, 4 gün boyunca Almanya’da, Heimtextil 2018 Fuarı’nda hazır bulunacak, Denizli firmalarının yanında olacak.

HEİMTEXTİL 2018’İN YILDIZI TÜRKİYE VE DENİZLİ
Denizli İhracatçılar Birliği, geçtiğimiz senenin ardından bu sene de "Turkish Towels" markasıyla Heimtextil Fuarı'ndaki yerini alarak, Türk havlusunun tanıtımını yapacak ve fuara katılan üyelerinin görüşme yapmalarına imkan sağlayacak.

Denizli; Dünyanın en büyük uluslararası ev tekstil fuarı Heimtextil 2018’de tam 64 firma ile temsil edilecek, Denizlili tekstilci; Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde Heimtextil 2018 Fuarı'na yine “Denizli Damgasını” vuracak. “Yerel Dünya Televizyonu” DRT Denizli de, yayınları, programları ve stantlardan özel röportajları ile Heimtextil fuarına katılan Denizli firmalarını Almanya’da da yalnız bırakmayacak. DRT Denizli Heimtextil 2018’de, Heimtextil 2018 DRT Denizli ile evlerinizde, ekranlarınızda olacak. DRT Denizli Heimtextil 2018’i adım adım izleyecek, “canlı yayınlar, fuardan haberler ve Denizli Stantları’ndan röportajlar” ile Dünyanın en önemli ev tekstil fuarını ekranlarınıza, evlerinize taşıyacak. Heimtextil’in Yıldızı bu yıl yine Türkiye ve Denizli olacak.

Dünyanın en büyük Uluslararası Ev Tekstil Fuarı Heimtextil 2018; 09-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt (Messe Frankfurt) kentinde kapılarını açacak. Denizlili tekstilciler, DENİB öncülüğünde; Heimtextil 2018 Fuarı'na yine “Denizli Damgasını” vurmaya hazırlanıyor. 70’in üzerinde ülkeden 2 bin 800’ün üzerinde firmanın stant açtığı dünyanın en büyük ev tekstil fuarı Heimtextil’e bu yıl Denizli’den 64 firma katılacak ve stant açacak. Türkiye’den 250 civarında tekstil firmasının katıldığı fuara iştirak eden Türk firmalarının yüzde 30’unu Denizli firmaları oluşturuyor.

Bu arada DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi ekibi de HEMTEXTİL 2018’de Almanya’nın Frankfurt Kenti’nde hazır bulunacak, Denizlili firmaları yalnız bırakmayacak. Ve fuardan yapacağı yayınlar, programlar ve Denizlili firmaların stantlarından gerçekleştireceği röportajlar ile Denizli’nin adını dünyaya duyuracak. Denizli İhracatçı Birlikleri ve Denizli Sanayi Odası Üyesi katılımcı firmalarla fuar boyunca “röportajlar, haber programları ve yayınlar” gerçekleştirecek. 

Heimtextil Fuarı’na katılan Denizlili firmaların stantlarından programlar, DRT Denizli yayınları ile 85 ülkede, tüm Türkiye ve Denizli’de “Uydu, Kablo TV, Teledünya, Karasal ve İnternet TV yayını” şeklinde verilecektir. Böylece dünya tekstil devlerinin buluştuğu bir platform olan Heimtextil Frankfurt Fuarı’nda Denizli ismi bir kez daha etkili bir şekilde duyurulmuş olacak. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER