'HER AY DENİZLİ NÜFUSUNUN YARISINA HİZMET VERMEKTEYİZ'

'HER AY DENİZLİ NÜFUSUNUN YARISINA HİZMET VERMEKTEYİZ'

DRT Denizli’nin geleneksel hale getirdiği ‘Yılbaşı Özel’ canlı yayın programına katılan PTT Denizli Başmüdürü Serdal Bursalı;  “Biz ortalama 500 bin vatandaşımıza hizmet edelim diye düşündük; bu sayıyı gerçekleştirdik. Her ay ortalama Denizli nüfusunun yarısına hizmet vermekteyiz” dedi.

DRT Denizli’nin geleneksel hale getirdiği ‘Yılbaşı Özel’ canlı yayın programı, bu yıl Kızılay Güney Ege Denizli 18. Bölge Kan Merkezi’nden gerçekleşti. Programa katılan PTT Denizli Başmüdürü Serdal Bursalı, 2017 yılı çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Kendisinin 8 aydır Denizli’de olduğunun altını çizen Bursalı; “Her şeyden önce Ege kentinde olmaktan çok mutluyum. Biz PTT olarak 2017’de hedeflerimizi büyük ölçüde tutturduk. Geldiğimizde biz ortalama 500 bin vatandaşımıza hizmet edelim diye düşündük; bu sayıyı gerçekleştirdik. Her ay ortalama Denizli nüfusunun yarısına hizmet vermekteyiz. Bu bizim için mutluluk kaynağı” dedi.

“5 İLÇEDE İNŞAATLARIMIZI TAMAMLADIK”
2017 yılı içerisinde ilçelerde devam eden inşaat çalışmalarının olduğunu söyleyen Bursalı; “Honaz, Bozkurt, Çardak, Serinhisar ve Çameli İlçelerimizde inşaatları devam etmekteydi. Bu inşaatların tamamını bitirdik. Bozkurt binamıza taşındık ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. En erken 1 – 2 ay içinde de diğer inşaatlarımızda bittiği için de onlara da taşınacağız, halkın hizmetine sunacağız. Bunlar o ilçelerin en prestijli binaları oldu. Biz Denizli’de şuanda 110 noktada hizmet vermekteyiz. Bu 110 noktanın pek çoğunda hiçbir banka şubesi ya da devletin hemen hemen hiçbir işyeri yok ama biz 110 noktadayız. Bu bütün vatandaşlarımıza dokunuyoruz ve hizmet ediyoruz demek” diye konuştu.

“2017’DE BİZİM İÇİN ÇOK GÜZEL BİR ŞEY OLDU”
“2017’de bizim için çok güzel bir şey oldu” diyen Bursalı, şöyle devam etti: “Dünya Kültür Mirası’nda olan Pamukkalemiz ile ilgili pul bastık. Vatandaşlarımızın ve turistlerin hizmetine sunduk. Bu pulun basıldığı piyasaya çıktığı günde bir pul sergisi açtık. Bu Denizli’de büyük bir beğeni topladı. Çok büyük ziyaretçi akınına uğradık. Denizlimizin tanıtımı için çok hoş bir şey oldu. İnşallah yeni yılda da buna benzer uygulamalarla devam ederiz.”

“DELİKTAŞ’TA, ZETYİNKÖY’DE, KERVANSARAY’DA ŞUBELERİMİZİ AÇACAĞIZ”
2018 yılı için müjdeler de veren Bursalı; “Deliktaş’ta, Zetyinköy’de, Kervansaray’da şubelerimizi açacağız. Vatandaşa daha yakın olacağız. En yoğun noktamız olan Bayramyeri’nde bir iş yerimiz var. O işyeri çok yoğundu; oraya 300 metre mesafede o yoğunluğunu azaltalım vatandaşlarımıza daha yakın olalım diye bir işyeri daha açacağız. İlçelerde Acıpayam’da Adalet Sarayı şubemizi açacağız. Kocabaş’ta Cezaevi Şubemizi açacağız. 110 olan proje sayımızı 120’ye çıkaracağız. 500 bin olan Denizliliye hizmet sayımızı 600 bine çıkarabilirsek bu da bize büyük mutluluk katacaktır” dedi.

 

ZAFER GÜVENÇ 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER