HER CUMA VE CUMARTESİ GELENEKSEL RAMAZAN'I YAŞATIYORLAR

HER CUMA VE CUMARTESİ GELENEKSEL RAMAZAN'I YAŞATIYORLAR

Teknik Yapı Evora Denizli, Ramazan ayı boyunca her Cuma ve Cumartesi günü misafirlerini satış ofisinde Ramazan'ın geleneksel lezzetleri ve tasavvuf müziğiyle buluşturuyor

Teknik Yapı Evora Denizli Ramazan geleneğini yaşatmaya devam ediyor. Evora Denizli Ailesi, Ramazan ayı boyunca her Cuma ve Cumartesi günü saat 21:00 ile 24:00 arasında misafirlerini satış ofisinde Ramazan'ın geleneksel lezzetleri ve tasavvuf müziğiyle buluşturuyor. Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Teknik Yapı Evora Denizli Satış Yetkilisi Cihad Macar; "Geçen yıl birincisini düzenlemiş olduğumuz Evora Denizli Ramazan Etkinliklerinin bu yıl ikincisini düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz. Teknik yapı ailesi olarak Ramazan Ayı boyunca haftada 2 gün; Cuma ve Cumartesi günleri iftar sonrasında burada misafirlerimizi ağırlayacağız. Burada onlar için çeşitli etkinlikler düzenledik. İkramlarımız, tasavvuf müziğimiz var. Davetimiz 1 ay boyunca devam edecek. Tüm Ramazan Ayı boyunca Cuma ve Cumartesi günleri 21:00 ile 00:00 saatleri arasında satış ofisimizde bu etkinliğimiz sürecek. Misafirlerimizin bu süreci değerlendirmesini umuyoruz. Hafta içi yoğunluktan dolayı ziyaret edemeyenler; iftar sonrasında burada saat 00:00’a kadar satış ofisimizi ziyaret edebilirler. Tüm Denizli halkını bekliyoruz." dedi.

"RAMAZAN'I DOLU DOLU YAŞIYORUZ"
Etkinliğe tüm Denizli halkını davet eden Macar; " Ramazan'ı dolu dolu yaşıyoruz. Hem geleneksel güzellikleri yaşatıyoruz hem de bu güzellikleri müşterilerimiz ve misafirlerimizle birlikte paylaşıyoruz. Tüm Denizli halkını satış ofisimize bekliyoruz" diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER