'HER ŞEHİT BİZİM ŞEHİDİMİZDİR'

'HER ŞEHİT BİZİM ŞEHİDİMİZDİR'

Bu gün iki evladını toprağa veren Denizli'ye başsağlığı dileyen CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, "Nereli olduğu önemli değil bir ferdimiz şehit olduğunda adeta Denizli'den şehit veriyor gibi o acıyı yüreğimizde hissediyoruz" dedi. CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Denizli'yi yasa boğan şehit haberi üzerine yaptığı değerlendirmede, terör saldırısı sonucu Van'da şehit olan Uz. Jandarma Kad. Çavuş Emrah Ceylan'a ve orman yangınına müdahale esnasında görevi başında yaşamını kaybeden Hüseyin Avcı'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesi, Türk milleti ve Denizli halkına başsağlığı diledi.

BÜTÜN ŞEHİTLER DENİZLİ'NİN ŞEHİDİDİR
Hain saldırıların arkasının kesilmediğini ifade eden Basmacı, "Milletimizin birliğine kast eden odakların yaptığı saldırılar sonucu vatan evlatlarımızı bir bir toprağa vermeye devam ediyoruz. Şehidimiz Denizli'den olmuş veya başka bir ilden olmuş fark etmiyor. Yurdumuzun dört bir yanında vatanı ve milleti için mücadele eden her ferdimiz şehit olduğunda adeta Denizli'den şehit veriyor gibi o acıyı yüreğimizde hissediyoruz. Bu vesile ile Vatanın her karış toprağında can veren şehitlerimize Allahtan rahmet, kederli ailesi, Denizli halkı ve Milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.

AVCI'YI DA UNUTMADI
Sarayköy'deki yangına müdahale ederken görev şehidi olan Hüseyin Avcı'yı da unutmayan Basmacı, "Toprağa verdiğimiz Uz. Jandarma Kad. Çavuş Emrah Ceylan gibi aynı gün ebediyete uğurladığımız Deski çalışanı Hüseyin Avcı kardeşlerimize de Allah rahmet eylesin mekânları cennet olsun. Denizli'mizin, ailelerinin ve Aziz Milletimizin başı sağ olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221