“Hiçbir sosyal sorumluluktan kaçmıyoruz”

2021-2022 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik eden Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, “Söz konusu eğitim, çocuklarımız, gençlerimiz ve eğitimcilerimiz olunca, hiçbir sosyal sorumluluktan kaçmadık; kaçmıyoruz” dedi. Başkan Erdoğan ayrıca, hafta sonunda Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na gireceklere başarılar diledi.

“Hiçbir sosyal sorumluluktan kaçmıyoruz”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nın sona ermesi ve bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Erdoğan, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Çocuklarımız ve gençlerimize nitelikli eğitim öğretim imkânı tanınmasıyla eğitimcilerimize iyi şartlar altında vazifelerini yapabilmeleri imkânı sağlanması, Denizli Ticaret Odası olarak her daim önceliklerimiz arasında yer aldı. İyi ve güçlü bir toplumun nitelikli eğitimden geçtiği bilinciyle, milli eğitimimize ve insanımızın mesleki ve kişisel eğitimine katkı sağlayıp toplumsal kalkınmaya destek olmaya çalıştık; çalışıyoruz. Söz konusu eğitim, çocuklarımız, gençlerimiz ve eğitimcilerimiz olunca, hiçbir sosyal sorumluluktan kaçmadık; kaçmıyoruz. Başöğretmenimiz Atatürk'ün de dediği gibi eğitimde feda edilebilecek tek bir fert bile yoktur. İdareci, öğretmen ve çalışanlarından çocuklarımızla gençlerimize kadar her daim yanlarında olduğumuz eğitim camiamızın, güzel bir yıl sonu tatili geçirmesini temenni ediyorum. Bu hafta sonu YKS'ye gireceklere başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER