HİKAYENİN SONU MUTLU BİTTİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin dev yatırımlarından biri olan Bağbaşı Yaylası Teleferik Tesisleri’nin ilk evlenme teklifini yapan Emre Uçar, Fen Bilgisi Öğretmeni Belgin Aslan ile dünya evine girdi.

HİKAYENİN SONU MUTLU BİTTİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin uzun süredir hayali olan teleferik projesini 2015 yılı sonuna doğru hayata geçirdi. Denizlililerin sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirip, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile hayata geçirilen teleferik projesinin ilk evlenme teklifi ise Şişecam Bilgi Teknolojileri Ege Sorumlusu Emre Uçar’dan gelmiş, Fen Bilgisi Öğretmeni Belgin Aslan’a sürpriz evlenme teklifinde bulunmuştu. 14 Mayıs 2017 Pazar günü teleferik binasına “Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?” pankartı asan Emre Uçar’ın sürpriz teklifi mutlu sona ulaştı.

‘Evet’ yanıtının alınmasıyla birlikte çift, düğün hazırlıklarına başladı. Belgin ve Emre için ilk olarak Belgin’in memleketi Ankara’daki Başkent Düğün Salonu’nda düğün töreni düzenlendi. Ardından da Denizli Merkezefendi İlçesi’nin Yenişehir Mahallesi Basınköy Sitesi’de verilen yemekten sonra akşamda Deda Düğün Salonları’nda dünya evine giren çifti yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

MUHAMMET KARAÇAY 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER